Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Directx9-es hibaüzenet a sims...

Directx9-es hibaüzenet a sims 2-ben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

win7, 4gb memórián, 2,13ghz, 144gb mereven ._. az alapjátékot meg a kiegészítőket letöltö*tem, telepit*ttem, cra*keltem, a hibaüzenet így hangzik:

Failed to enumerate any directx9 compatible graphics adapters in this system'


Please make sure you have directx9 compatible graphics adapter and have installed the latest manufacturer provided driver.


The application will now terminate...


a sims 3 is megvan össz kiegészítővel tökéletesen megy semmi baj nincs vele, itt mi a gond? Hogyan tudnám megoldani?



#hiba #Sims #Sims 3 #Sims 2 #megoldás #DirectX 9 #sims 2 hibaüzenet #sims hibaüzenet
2013. márc. 16. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A Win 7 alapból directX11et támogat. Neked meg a 9es kellene. Mondjuk az az érdekes, hogy nekem hiba nélkül megy Win7-en. Próbálj letöleni egy friss verziójú directx9et és telepítsd fel, majd utána indítsd el a játékot. Ez tuti segít, mert a hibaüzenetbe ez áll
2013. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
m1 sikerült megcsinálni, csak letöltöttem a directx-et újra és a kieget ujratelepitettem
2013. márc. 18. 21:33
 3/3 A kérdező kommentje:
am köszi, ezt csináltam :D
2013. márc. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!