Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell csinalni a trukkok...

Hogyan kell csinalni a trukkoket a Deathrun-ba, Counter Strike.1.6-ba?

Figyelt kérdés
Szoval nem tudok nagyot ugrani csak kb 210-et meg nem tudok sokat ugrani egymas utan mert van az amikor gyorsan kell ugrani sokat mert ha nem elsullyed az amin alsz es meg a falakat se sikerul mindig kikerulnom amikor oldalban kell kikerulni az akadajokat.Egyszoval nem tudok semmit.SEGITSETEK!!! Link is jo ahol leirja vagy akarmi csak tudjam.

2013. márc. 17. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nincs semmi trükk...

Bunnyhopp azt annyi

2013. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sokat ertettem ebbol mond6om csak a teknikat nem tudom meg a falat kikerulni meg nagyot ugrani.
2013. márc. 18. 17:38
 3/14 A kérdező kommentje:
Szoval a legnagyobb problema hogy nem tudok bunnyhoppolni csak auto bunnyhoppal
2013. márc. 26. 18:03
 4/14 anonim ***** válasza:

Majd én leírom neked:


Ugrás közbe mozgatni kell az egeret jobbra-balra, akkor nagyobbat ugrik.


Scouttal gyorsabban fut, mint késsel.


Bunny hopp meg az amikor az egér görgőjére állítják be a guggolást... De ott is mozgatni kell az egeret.

2013. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez jó válasz bár én hülyeségnek tartom a csében hogy a skóttal nagyobbat ugrik mert a skót három kila és egy kés nincs annyi.
2013. ápr. 19. 23:56
 6/14 anonim ***** válasza:

"Ez jó válasz bár én hülyeségnek tartom a csében hogy a skóttal nagyobbat ugrik mert a skót három kila és egy kés nincs annyi."


Nyílván bugos a scout, azért fut vele gyorsabban, mint egy késsel.


"semmi mod nelkul es gugolas nelkul nem lehet ezt megcsinalni mert ez egy kicsi macerans"


Igen macerás, és sok gyakorlást igényel. Vannak KZ szerverek (ahol csak ugrálni kell), vannak bunnyhopp szerverek (ahol csak ugrálni kell), azokon kell sokat gyakorolni.

2013. ápr. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Először is: Mi lenne ha nem privátba írnál, hanem ide? Elvégre ez erre való, és nem ciki... :)


"Tudnal nekem adni ilyen szervereket?"


2db KZ szerver van, amit itt is látsz: [link]


IP-i:

94.199.180.130:27200

91.82.84.190:27046


Bunny hopp szerver is 2db van, IP-k:

91.82.84.190:27017

94.199.178.245:27125


Továbbá ha érdekel a KZ, akkor itt egy nagyon jó kis leírás kezdőknek, link: [link]


"Legyszi segits,gondolj arra,hogy te is voltal mar az en helyemben es mit meg nem adtal annak aki neked magyaraz."


Nem én sose voltam iylen helyzetben, figyeltem spect-ben a nagyokat, és néztem hogyan csinálják, vagy megkérdeztem őket, vagy épp google-ban utánakerestem a dolgoknak.


És még így a végére pár deathrun szerver: [link]

2013. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De ezt mindenképp olvasd el: [link] # voltam, szia :)
2013. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azert irtam privatba mert azt biztosan latod de nem mindig neznek utana a megvalaszolt kerdesekre a tobbiek.Koszi a segitseget.A kovetkezo kerdes milyen teknika a legkonyebb?
2013. ápr. 21. 21:41
 10/14 A kérdező kommentje:
MOst neztem meg az oldal:nagyon jo minden almom egy ilyen oldal,kapod a zold kezet.
2013. ápr. 21. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!