Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Crysis 3 probléma: Mért nem...

Crysis 3 probléma: Mért nem tudom megölni az Alpha Cephet a végén?

Figyelt kérdés
Van erre valami patch? Vagy másik változatot kell letöltenem? Ez ami van a 3xDVD5-ös Hunter Edition.

2013. márc. 18. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen van rá egy crackfix.
2013. márc. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a 2. Internal-os Crackfixel nem oldódott meg a probléma
2013. márc. 18. 10:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj, most látom már van v1.2-es crackfix
2013. márc. 18. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem am felbaszott az egész játék. Elsőnek hunter edition szedtem le, az jól ment. Nem kellett hozzá semmilyen crack fix. Volt benne lőszer a végén. Mikor végig vittem SEHOGY se tudtam elölről kezdeni a játékot, csak a canpaign-t. Utána már fent se volt a hunter edition. Mást szedtem le, de ott is csak canpaign volt. A toronynál viszont nem volt lőszer a fegyóba. updateltem is, más crack-el is próbáltam, akkor se volt. Utána elölről kezdtem, akkor meg fekete képernyő volt...
2013. márc. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 loupsolitaire ***** válasza:

Ember, INGYEN játszol vele, aztán még neked áll feljebb, ha valami nem olyan, mint azt elvárnád...

Vedd meg, aztán nem kell crackeléssel szórakozni. Problem solved.

2013. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az update-k nem mindig a kalóz változatokhoz készülnek először...:) Egyébként meg egyetértek abban hogy ingyen játszunk vele, örülök annak ami van, abból próbálok rendest összehözni, de ahhoz képest hogy 2-3 évvel ezelőtt olyan egyszerű volt, letöltöttél egy Razor vagy egy Reloaded törtet, felraktad, osz' játszottad, nem volt ennyi bénázás bennük..
2013. márc. 19. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!