Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha vagy egy játékom PC re...

Ha vagy egy játékom PC re akkor és eljutok egy pályára és el szeretném menteni akkor csak simán rákattintok a SAVE GAME re és akkor elmenti? Nem kell hozzá semmi egyéb?

Figyelt kérdés
Még PC nem játszottam soha ezért kérdezem mindig PS2 őn játszottam és ott ugye memóriakártya kell.

2013. márc. 18. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
rámész a save gamere ott kiválasztasz olyat hogy empty slot rámész valamelyik sarokban arra hogy save és el van mentve viszont ha már mentettél egy slotra es ujra ramentesz ezzel felulirod es a regi elveszik viszont vannak olyan játekok mint pl. a batman arkham aslum hogy auutomentések vannak és te magad nem birsz menteni de van olyan is hogy az optionsra rámmesz es bepipazod azt hogy autosave remélem segitettem valamennyit
2013. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2013. márc. 18. 22:52
 3/3 anonim ***** válasza:

mint a ps2-n.

Van amiiben automatikus mentés van ..

2013. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!