Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul a Minecraft 1.5 mi...

Nem indul a Minecraft 1.5 mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Üdv! Két kérdésem lenne,

1,- Én be modoltam a minecraftot, mint too many items és minimap. Amikor ezeket edig be raktam akkor csak a metainf mappát kellet ki törölnöm és ment is az egész. De most ha ezeket meg csinálom csak addig jut el a játék, hogy Mojang utána sötét képernyő. Ha meg nem törlöm ki akkor meg kapok egy errort. Na ez lenne az én problémám mit tegyek?


2,- Valamiért most csak 20FPSem van pedig eddig volt vagy

100 is miért? Valaki segítene?



2013. márc. 19. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt a problémám! Erre mivel már huszadjára sem sikerült beraktam modloader nélkül...És ment/megy, szóval ezeket modloader nélkül rakd be mert úgy tűnik hogy már alapból megvan benne


2.Kérdésre a válasz: Ilyen probléma szokott lenni a legújabb patcheknél, játszani kell vele egy ideig azután már visszajön az fps, optifinet mindenképpen rakd be mert az gyorsítja is

2013. márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A 2. kérdésre a válasz: Az 1.5 nevetségesen rosszul lett megírva! Sokan panaszkodtak erre a problémára, szimplán rossz lett.


Holnap jön elvileg az 1.5.1, elviekben a teljesítmény újra jó lesz! Már van 1.5.1 Pre-Release, ha esetleg erről meg akarsz győződni.

2013. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítéséget :)
2013. márc. 20. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!