Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a mai mainstream...

Mit gondoltok a mai mainstream AAA játékokról (pc és konzol egyaránt) összeségében? Szerintetek jó irányba haladnak, vagy ez az ipar is kezd elk*rvulni, hollywoodosodni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
milyenek a mainstream AAA játékok?
2013. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az új Tomb Raider, Crysis 3, Far Cry 3, Call of Duty, Battlefield, etc, az összes amiről nem lehet nem tudni, mert agyon vannak reklámozva és nagyon sok pénzt ölnek a fejlesztésükbe.
2013. márc. 19. 22:14
 3/7 anonim ***** válasza:

ezek a játékok egyre jobbak, egyre jobb grafikával és játékmenettel

talán a Call of Duty az ami ugyanazt adja mint az előző játéknál csak jobban, több dologgal, viszont CoD-ot már inkább multira vesz az ember

2013. márc. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát... nem játszok túl sok játékkal, de az egyik nagy kedvencem, a Devil May Cry határozottan elk*rvult. Amit rebootnak neveznek inkább egy borzalom, de remélem azért még menthető. Ugyanígy a legutóbbi Tomb Raider is. Pl. régebbi Sonicokkal még most is szoktam játszani, viszont amiket az utóbbi évekban adtak ki, csak egyszer birom végigjátszani, utána már nehéz rávenni magam. Még amikor a PS megjelent ugyanazokat a játékokat játszottuk végig újra meg újra és még most is szívesen veszem elő őket. Inkább azt mondanám, hogy túl fárasztóak az újabb játékok. Munka után nem kikapcsolódás játszani velük, mert csak tovább fárasztanak. A grafika, lehet hogy jobb lesz minden éveben, de inkább a tartalom rovására. Tehát ahogy én látom nem jó irányba haladunk, de ez csak az én véleményem, nem vagyok valami nagy játékos.
2013. márc. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a DMC tényleg nem lett valami jó
2013. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az AAA ipar kezd a grafika irányába terelődni, a tartalom helyett, ahogy többen is írták. Tehát egy mai Battlefield vagy CoD semmiképpen sem hasonlítható egy Quakehez vagy Unrealhez. Szentségsértés együtt említeni őket, ha valaki radikálisabb ilyen téren. A másik meg az, hogy a nagyobb cégek bek*urvulnak, és eszméletlenül lehúzzák az embereket. Ezért fordultam inkább indie irányba. Olcsóbb és még tartalmasabb játékokat is csinálnak. Tovább szép jó napot !
2013. márc. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát nem tudom, igazából még van remény, ott van a Far Cry 3 és az új Tomb Raider is.


Sok ismert játék meg inkább hozza a megszokott formátumot pl. Call of Duty, AC. Nekem inkább az új aligha fel hype-olt játékok amikben látom a jövőt, ott van pl. a CV:LoS2 vagy az új MGS-ben, a Ground Zeroes-ban.


És hadd térjek ki a DmC-re, hogy azt hogy elb@szták, de komolyan... Minek kellett rebootolni?

2013. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!