Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnám izgalmassá...

Hogyan tudnám izgalmassá tenni a Sims2-t?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van sims2 alapjátékom meg pár kiegészítőm, de a kiegészítőket nem viszi a gép valamiért:/ Én már egy kicsit unom az alap játékot mindig családlétrehozás stb..:/ Nincs valakinek valami tipjje, hogyan tudnám izgalmassabbá tenni? A normális válaszokat megköszönném!:)

2013. márc. 19. 20:38
 1/4 anonim válasza:
Szerintem töröld le a francba és ha viszi a géped akkor rakd fel a Sims 3-t. Sokkal jobb:)
2013. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már unom a sims2-t gondolhatod mennyire sóvárgok a 3 után..:/ de ahoz meg új gép kéne vagy laptop.
2013. márc. 19. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
én unalmamba felraktam a Sims2be egy XXX modot és a simek bármikor, bárhol dugtak minden féle pózban pl: a konyhában a pulton kutyapózban (egy élmény volt végigröhögni) xDDD de előtte érdemes kóddal kivenni a nemiszerv pixeleket bár abban a modban nem voltak nemiszervek de azt is találhatsz a neten :D
2013. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi a kód?
2013. márc. 20. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!