Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cs 1.6-ban miért nem működik...

A Cs 1.6-ban miért nem működik a Leis bot?

Figyelt kérdés
Ha megnyomok 1 szervert akkor csatlakozik és az utolsó 3 hasábnál megáll a betöltés, és azt írja hogy nem válaszol a cs... Ez miért van? (Csak akkor használom/nám, ha a kedvenc szerveremen csalók vannak aimosok, meg speedhackesek.)

2013. márc. 20. 19:11
 1/1 Papp Bence Gábor ***** válasza:
Ne csalj. Tönkreteszed a saját, és más játékát is. És ami a legrosszabb, hogy balf*$z maradsz, és nem tanulsz meg játszani. Ez nem megoldás, hogy "más is csal, miért ne csináljam én is..." Sokkal jobb lesz mondhatom. Esküszöm, egy ugandai szerveren nagyobb a színvonal, mint egy magyaron. Minden 5. ember csal, és ha belövöd, mert jobb vagy akkor csalónak nyilvánítanak a pisis 13 évesek. Szégyen. Ha téged idegesítenek( márpedig gondolom) a csalók, akkor menny más szerverre játszani. Én pl. meguntam a csalókat, és rendeltem egy saját szervert. Aki csalt, annak destroy-t adtam, és megtanulták, így egy csalómentes, profi társaság voltunk.
2013. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!