Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek jó az Assassin's...

Szerintetek jó az Assassin's Creed 3 befejezése?

Figyelt kérdés
Mert nekem az nagyon nem tetszik, hogy csak úgy lehet megmenteni a világot, hogy ezzel kiszabadítunk valakit, aki szintén káoszt fog hozni. Vagy szerintetek a készülő 4. részben elvarrják ezt a szálat is?

2013. márc. 20. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez a sztori itt be van fejezve. Szerintem botrányosan fos. Imádom a sorozatot már az első rész óta, de mikor ezt az összecsapott, logikátlan, ostoba befejezést megláttam, azt hittem kivágom az egész gépet az ablakon. Olyan volt az egész mintha már rohadtul unták volna a történetet és csak minél előbb le akarták volna tudni. Az egész 3 nagyon rossz volt, pedig volt benne lehetőség, a helyszín/idő nekem kimondottan tetszett, mégis olyan semmilyen az egész.
2013. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"ez a sztori itt be van fejezve"

Attól még hogy Desmond története lezárult, a történet még nem.. Akkora cliffhanger van a végén mint a ház. Vagy akkor szerinted a 4-ben, és a következő részekben virágot fogunk szedni, vagy mi?

2013. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ZolaZotya ***** válasza:
én azt tartottam hülyeségnek, hogy Connor és Lee egy kocsmában iszogatnak a végén és Connor leszúrja. ez mi? Lee-nek már ott a hajón mikor Connor meglőtte ott megkellett volna halnia.
2013. márc. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen az egyik legjobb
2023. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!