Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy Samsung Galaxy y-t szeretn...

Nors6 kérdése:

Egy Samsung Galaxy y-t szeretnék venni, viszonylag olcsó Én elsősorban netezésre használnám már csak az lenne a kérdés hogy gyors-e a net meg megy-e rajta sok alkalmazás?

Figyelt kérdés
2013. márc. 22. 14:18
 1/5 petya19900 válasza:
Nekem az volt és utáltam netezésre még elment de alkalmazások terén nagyon rosz volt. Persze ha facebookra twitterre meg ilyenekre kell arra jó de másra nagyon nem. A procija gyenge sokszor lefagy ha két kicsit combosabb alkalmazás megy rajta a telefon már meghal. Ezek miatt eladtam és vettem helyette egy xperia mini-t. Sokkal jobb és nem fagy le minden kis vacak miatt. És árban is egy szinten vannak. Legalábbis nyáron még így volt t-mobilnál.
2013. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 petya19900 válasza:
Ja bocs azt elfelejtettem hogy xperia mini st15i (az újabb).
2013. márc. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. márc. 25. 19:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Ijen teló még kapható a telenornál?Mert én nem láttam
2013. márc. 25. 19:34
 5/5 janee277 ***** válasza:

Ijen?IJEN?IJEN??????

Ohh my God,why?

2013. máj. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!