Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet bekapcsolni a...

Hogy lehet bekapcsolni a fegyver korlátozást CS1.6 szerveren (AMX-es)?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 19:59
 1/3 Papp Bence Gábor ***** válasza:
Már nincs meg a szerverem, ezért csak fejből írom amire emlékszem, előre is bocs ha tévedek. Megnyitod az amxmodmenu-t (consoleba beírod: amxmodmenu)(légy bejelentkezve adminnak, és on-olva legyen az amx(amx_on)). Miután megjelenik az amx menu menny a 2. oldalra(tovább) itt egy újabb menü. Itt válaszd ki (azt hiszem a 7-.) 7. Fegyver(ek) tiltása. Belemész, és itt vannak a játékban található fegyverek. Itt tudok őket állítgatni. Remélem segítettem, szép estét! :)
2013. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom. :) Csak nincs bekapcsolva. Szóval ha rámegyek a második oldalra az amxmodmenu-ben, akkor nem lehet kiválasztani a fegyverek letiltása menüt. :|
2013. márc. 31. 13:53
 3/3 ultimatgolden3r válasza:

Nagyon egyszerű! :) bemész hogy FTP vagy Házi szerver\cstrike\addons\amxmodx\configs majd válaszd ki a plugins.ini -t! és keresd ki ezt a sort: ;restmenu.amxx ; restrict weapons menu

Az elején ahogy látod, egy ";" jel van :) Töröld ki azt, mentsd el a szöveges dokumentumot, majd nyomj egy szerver restartot :) és VOÁLÁ :) rá tudsz nyomni a menüre :)


Remélem tudtam segíteni :)

UI.: Counter-Strike 1.6 & Source Szerver konfigolást vállalok! SKYPE: ultimatgold

2013. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!