Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik Tony Hawk...

Szerintetek melyik Tony Hawk játék a legjobb pc-re?

Figyelt kérdés

szerintetek meliky underground, american wasterland,stb.


Előre is köszi.



#játék #gördeszka #Skate #Skate 2 #deszka #Tony Hawk #Skate 3 #tony hawk american wasterland #tony hawk uderground #tony hawk pro skater
2013. márc. 23. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az, hogy melyik a legjobb azt mindenki maga dönti el.. nézz róla videókat hogy neked melyik tetszik :)


Lehet kortól független a szimpátia, nekem pl ez a játék nagyon tetszik:


http://www.youtube.com/watch?v=T-e34mdudCk


Egy őslelet, viszont a története a pc-s játékok eddigi összes történetét üti szerintem :D

Arról nem is beszélve, hogy nagyon hangulatos :)


Ha érdekel esetleg ez a játék szólj és küldök egy linket ahol le lehet tölteni ingyen az egészet :)

2013. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tony Hawk's Pro Skater 2,szerintem ez az egyik legjobb,én ezt többször is végigjátszottam,ajánlom neked is :) Bár nekem az American Wasteland is tetszett.
2013. márc. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én már majdnem mineggyikkel játszottam kivéve pro skater 1 és underground 1 ja és persze az xbox osokkal nem játszottam a project 8 és a proving groud-al.



köszi a válaszokat. :)

2013. márc. 24. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!