Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA SA-ban, hogyan lehet a...

A GTA SA-ban, hogyan lehet a vadászrepülővel egyenesen menni?

Figyelt kérdés
Már próbáltam, és csak le, fel és lassan előre tudtam menni vele.Ha valaki leírná, hogy melyik billentyűvel, vagy valami kombinációval kell előre repülni vele gyorsan, annak nagyon megköszönném! Előre is köszönöm!

#repülő #GTA #GTA San Andreas #vadászrepülő #előre repülés #előre menés.
2013. márc. 23. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

használd a numerikus és a kis nyilas-számos billentyűket.


ahoz hogy előre menjen a kicsike, azt hiszem a shift-et kell nyomni vagy a W-t.. de a leírásban biztos találsz vmit..

2013. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is szenvedek vele, fogalmam sincs hogy csinálják a többiek... :(
2013. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Nem vált be, de azért köszi (nem ment előre)
2013. márc. 24. 14:47
 4/9 anonim ***** válasza:
Num-on 8-ast nyomd hosszan.
2013. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tényleg! Sikerült, és köszönöm!
2013. márc. 27. 10:37
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
A numpadon kell nyomogatni alapbeállitásoknál, de tudod módosítani is. Ha megnézed a repülőn látszanak is a kis turbinák, a 8ast addig kell nyomni amig teljesen vizszintesbe nem állnak és onnantol csak előre fog hajtani, a numpad 2vel pedig vissza tudod nyomni 90fokban lefelé akkor pedig lelassul és letudsz szállni stb. Kerekeket ne feledd felhúzni.
2013. ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Brunner Lászlónak: Köszönöm a választ, és ezzel sokat segítettél! :)
2013. ápr. 14. 13:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudja valaki hogy olyan billentyűzeten ahol nincs numerikus rész hogyan kell a repülő kerekeit behúzni?
2013. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fúú. Már 8 hónapja letöröltem a játékot, de szerintem a beállításoknál át lehet állítani!
2013. okt. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!