Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout New Vegas-ban kikapok...

Fallout New Vegas-ban kikapok azért, hogyha a dokitól elveszek minden nem lopásnak számító dolgot, és eladom?

Figyelt kérdés
Eléggé rosszul áll a szénám,azért gondoltam erre.Csak egyszer volt,hogy az egyik nőnek lelőttem a kutyáját,és jött utánam az egész város és megöltek :D Hátha ebből is lenne valami bajom...Vagy nem?

2013. márc. 24. 17:56
 1/7 anonim válasza:
Énis játszok vele :D kifejezetten rossz karmám van lopkodok de ugy hogy rejtőzködve... de nem hatékony ha mindenkit bedarálsz a játékba
2013. márc. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nemis :D Annyit kínlódok a játékban,főleg azért mert tökölős vagyok...Meg félek a következményektől xD

Mondjuk ma eléggé nagyot haladtam benne,csak elkezdett bugozni a game,aztán egy kicsit pihizek :D Csak hiányzik a magyarítás :( Valahonnan szedtem le múltkor,aztán crashelt az egész...

2013. márc. 25. 15:30
 3/7 anonim ***** válasza:
A dokit az elején kifoszthatod, nem számít lopásnak. Kivéve ha a zsebeiben kotorászol. De kezdő játékosnak bevett szokás a doki házának kifosztása. Van ott még lézerpisztoly is, az egyik asztalon meg 9mm-es SMG, ha meg tudod javítani, viheted.
2013. márc. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jólvan,köszönöm :)Rászoktam arra,hogy mindent összeszedek,aztán eladom.Csak néha becsúszok a max súly fölé,aztán dobhatom el a cuccokat :D
2013. márc. 26. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Abból nem lesz baj azokat a cuccokat nem tudod eladni amit lopásból származik.

A pénzel nem lesz gond mert "Dead Money" DLC-ről ki lehet hozni mind a 37 Gold Bar-t onnantól nincs pénz hiány én Xbox360-on toltam végig "Hardcore" módban 8-10 alkalommal nagyon jó játék én sem kapkodtam el a dolgokat 120-óra alatt egyszer sem sikerült befejezni de nem is az volt a lényeg hogy mielőtt kipörgessem.

2013. ápr. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A csajszi kutyáját ne lődd le mert az elején tőle tanulsz újból lőni és valami küldit is kapsz tőle+fegyvert és lőszert.
2013. ápr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A youtube-on meg tudod nézni beírod "küldetés neve"és "walktrough" mutatja hogy csináld meg a küldetéseket.

Itt láthatod az összes Quest-et fő és mellék+amit a térkép sem jelez (unmarked).


[link]

2013. ápr. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!