Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Parás horror játékok PC-re?

Meighan kérdése:

Parás horror játékok PC-re?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani néhányat?


Egyáltalán nem baj, ha régebbiek. Nem feltétlenül a hentelős, minél látványosabb produktumokra gondolok, inkább a lélekgyilkos, hátborzongató atmoszférával bíró, valóban paráztató horror játékokra.



2013. márc. 25. 08:22
1 2
 11/20 KecskeNT ***** válasza:
Ja, és hentelősből nincs parás játék. Még horror sem.
2013. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 gerimester14 válasza:
Silent hil 1-4-ig de a 4 az nagyon durva
2013. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Nem tok semmit válasza:
Obscure 1-2
2013. aug. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Hastur_yellowking válasza:
Nos én nagy Dead Space rajongó vagyok, az 1. részt mindenképp ajánlom, jó kis sci-fi-horror, ebben a részben a legerősebb a horror elem hála a szűk tereknek és hogy drága necromorphjaink bárhol felbukkanhatnak:) A 2-nek a történetvezetése mégjobb (bár akciósabb), a 3 sokak bánatára még akciódúsabb, bár a fura az volt benne hogy míg az első 2 részt nagyobb szívbaj nélkül tolltam le (nem a játékot minősíti hanem hogy én tűröm el az ijesztést) ebben párszor csúnyán paráztam. persze páran tuti le fognak szólni, mert "hentelős"... hát kinek mi... Játszottam az Amnesia-val is, de a véleményem az hogy sokszor nagyobb a füstje mint a lángja. Ez inkább a menekülős-logikai vonal, nincs fegyvered szóval néha kissé mazo de túllehet élni. Nagyon jó a történet, kellően ijesztő főleg kezdőknek. Ja és mókásak az élőholtak:) (szerintem elég sötétek, nem nehéz becsapni őket). KB ilyen még a penumbra is. JA és... SCP Containment Breach. Kisköltségvetésű fos de... hát nagyon para tud lenni. (meg néha idegesítő is)
2013. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
vidd végig és parázz be mint állat:crazy maze game 8
2013. okt. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia találtam egy Slender man Shadow nevű játékot demoban 2 vagy 3 pálya játszható a legfelső és most demoban is van Christmas special ami annyi hogy nem lapokat hanem ajándékokat és nem slender követ hanem a mikulás :D
2013. dec. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
amnesia the dark descent,amnesia a machine for pigs,Outlast,penumbra(3 rész) slender the arrival nos csak enyivel volt alkalmam játszani de tőbb is van
2014. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Among the Sleep
2014. jún. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 McAdam1022 válasza:
A F.E.A.R Nem szar!!!!!Én kijátszottam és szentem qrvajó!Ja és nem ijesztő annyira és ahogy írtad régi is!Neked szerintem nagyon jó lenne...!!!
2014. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
The evil within
2017. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!