Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szürke Pitbull plüss kutyát...

Szürke Pitbull plüss kutyát hol lehet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Páromnak szeretnék venni egy szürke pitbull kutyust ábrázoló plüss kutyát mert ez a kedvenc fajtája de sajnos jelenleg nem tud egy igazit venni. Gondoltam szülinapjára viccből meglepem egy ilyen plüss kutyával!

Amellett, hogy hol tudok ilyet venni az is érdekel, hogy szerintetek jó ötlet-e? :)



2013. márc. 25. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok játék kereskedésben vannak plüss kutyusok, a pitbull kicsinek aranyos, és olyan kiskutyás, szóval sok plüss kiskutya hasonlít egy pit kölyökre :)
2013. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

még mindíg én

nekem egyik rokonom horgolt pitbullt a saját kutyám mintájára

kézzel készített, bolti, mindegy a lényeg: Legyen olyan tipikus kiskutya feje nem túl nyújtott nem tömpe. ne olyan túl szőrös plüss anyaga legyen. a fülei röviden lógjanak, vagy hegyesek legyenek (az utóbbi olyan mintha vágott lenne)

a szürke színhez sok szerencsét, biztos van olyan is :)

Ezek olyan pit kiskutyásak: [link]

[link]

[link]


Szürke bár kicsit shar pei-es

[link]


Esetleg el pitbullosíthatsz egy plüss kutyát: veszel rá pitbullos nyakörvet, és/vagy a füleit vágd be, varrd el :)

2013. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :) Kerestem szabás mintát és úgy döntöttem magam varrom meg! :D

Szép napot!

2013. márc. 28. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!