Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan craftoljam a Hellfire...

Hogyan craftoljam a Hellfire ringet a Diablo 3-ban?

Figyelt kérdés

Az első lépés a 9 (3*3+ 1 plan) kulcs megszerzése az Infernal machinehoz. Amit a keywardenek dobnak ki! Nos, public gamesben tolom, és a haverok addig nem akarták kinyírni, míg az 5 elittel nem végeznek. Ezt sehol se olvastam, hogy szükséges 5 elit démon kinyírása hozzá. Szóval: 1. kérdés: Minek kell kinyírni, avagy, mi történik ha nem végzünk az 5 elittel? Hiába kérdeztem, nem válaszoltak. Nekem most van 3 kulcsom és egy planom (tervem) jelenleg. Ha jól értem, akkor minden kulcsból kell 3 (pl. key of terror x 3), illetve nem, mert:



A szerkezetet Heretic’s Abode-ban kell aktiválni, amit New Tristramban találhatunk.

A portál megnyit nekünk egy utat, mely random módon vezet a három hely egyikére, melyek a következők lehetnek:

The Realm of Discord – King Leoric és Mahgda.

The Realm of Turmoil – Siege Breaker és Zoltun Kulle.

The Realm of Chaos – Ghom és Raknoth.

A masina csak egyszer használható (egy portált nyit, egy alkalomra).

Minden alkalommal, mikor újabb portált akarunk nyitni, újra le kell gyártanunk az Infernal Machine-t.

A portál mindaddig nyitva marad, míg a bossokat le nem győzzük vagy el nem hagyjuk a játékot.

A Vengeful Eye, Devil’s Fang, és Writhing Spine, amik a Hellfire Ring legyártásához szükségesek, nem garantált dropok.


Szóval ha egy infernal machinehoz 9 kulcs kell és egy portált nyit meg egy machine, akkor összesen 3 infernal machinet kell legyártanom, ami 9x3 kulcs! Remélem nem így van és csak én vagyok olyan idióta, hogy félreértem.

2. kérdés: hogy is van ez?

3. kérdés: egy plan elég összesen? Logikusan következik, hogy azt is ugyanennyiszer kell megszerezni, mint a kulcsokat.

4. kérdés: A blacksmithnél lehet megcsinálni az infernal machinet, miután megvan a 9 kulcs?


Előre is köszönöm, hogy segítetek egy balfék Diablosnak.



2013. márc. 26. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pedig így van,kell az 5ös valor kulcsok szedéséhez és a bossokhoz is,ha nincs meg esély sincs rá,hogy dobjon alapanyagot.Azért kell a 3 infernal machine,mert 3 boss van.A bossokat random nyitja meg.Mi régebben szórakoztunk vele,hogy nem nyitottuk meg mindet,mert volt olyan boss,amiböl túl sok alapanyag volt másikból pedig egy se.Néha bejött az a kapu amit akartunk,néha nem.

Planbol elég 1.Machine gyártás blacksmithnél,ring gyártás jewelernél.

2013. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na, de miért kell megölni a keywarden likvidálása előtt 5 elit démont, ha egyáltalán megkell?
2013. márc. 27. 13:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg kell,azért mert csak így van esély arra,hogy dobjon kulcsot/alapanyagot.Ha nincs meg az 5 elit akkor 0% esély van kulcsra/alapanyagra.
2013. márc. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

5 nephalem valor (ami az elitpakk kinyírás után jár) ALAPFELTÉTELE a key és a szervek dobásának. Csak ezért. Emellett MP szintenként 10% esély van. MP10-en 100%, Mp5-ön 50% esély van. Az MP 0 (No monster power) kivétel. Ott azt hiszem 1, vagy 5% az esély.

3 különböző kulcsból egy gép lesz. EGyszerhasználatos és a 3 portál közül véletlenszerűen nyit meg egyet (kivéve ha már van nyitva, mert a már megnyitott adott játékban nem lehet még egyszer). A portálok nyitva maradnak amíg a partyból valaki bent van a játékban. A valor is megmarad akkor is ha kilépsz picit. Mondjuk ez csapatjátéknál van így. A public game-nál ahol véletlenszerűen kerülsz csapatba, ott lehet nincs ilyen biztosíték.

A kulcs - machine kavarásod nem értem. 3 (lülönböző) kulcs = egy machine. 3 machine nyit 3 portált, tehát szimpla 3*3 kulcs kell a teljes lefedéshez adott játékban. A portált a csapat bármely tagja nyithatja, de a hozzávalók nem átadhatóak, így csak az használhatja aki gyűjtötte.

2013. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nos. Nekem van 3 kulcsom (tegnap óta már 4) és egy planom. A blacksmith ezekből nem csinál semmit. Ezért kell mind a 3 fajta kulcsból 3. Összesen 9. Az így elkészített infernal machine megnyit egy portált véletlenszerűen kiválasztva egy bosshoz, akit ha alap inferno szinten tuti kinyírok. Az így kapott/ejtett nevezzük főkulcs 1/3-a a Hellfire ringnek. Ezt a folyamatot 3x kell lejátszani, hogy craftolhassak. Felmerül a kérdés: hogyha véletlenszerűen választja a bosst, előfordulhat, hogy 2x is meg kell küzdenem vele. Így is kidobja a soron követő "főkulcsot" a ringhez?
2013. márc. 28. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:

Küldtem üzenetet, de összefoglalom (hátha másnak is kérdéses):

Mindenekelőtt ez megvan leírásként magyarul is a neten. ejnyebejnye.

Akkor részletesen:

- plant tanítani kell a kovácsnak/ékszerésznek. Az infernalos cuccokhoz azt hiszem maxra fejlesztett ékszerész/kovács tanítható meg

- egy acton belül a keywarden ugyanazt a kulcsot dobhatja

- 3 különböző kulcsból csinál a kovács IM-et

- Portált nyitni csak Act 1 utolsó küldetélsében a gyógyító emberke melletti ház ajtaját betörve a következő helységben lehet. 3 portál nyitható. Az első kettő véletlenszerű, az utolsó a maradék :D Új játékban újra véletlenszerű lesz. Ha biztosra akarsz menni,a kkro 3 portált nyit a csapat és minden übert leöl. Bár ez is csak esélyt ad. Garantált szerv drop MP10-nél és 5 nephalem valoron van csak. A többin MP szint*10% esély. Nem 5 valoron 0% az esély

- 3 különböző szervből az ékszerész készít gyűrűt.

A tervek: egyik act 2 kislánynál/alacsonynövésű árusnál van, a másik Act 4 keywardennél.

2013. márc. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Már csak találnom kell pár derék harcost, aki segít nekem. Ez az információ, amire gondolom utalsz hiányos:

[link]

2013. márc. 29. 22:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtad, hogy ennyire kemények a bossok. Gondolom az infernal machine megnyitása előtt nem kell megölni senkit. 5. Nehézségi szinten nyitottam meg 92k damage wizard s 80000 damage doktor jómagammal. Esélyünk nem volt. Ha az egyik kipurcan, utána könnyű kinyirni a másikat. 4x nyitottam meg ezt követően a kaput 3as fokozatban. Egyszer se esett. Olyan sokat tapasztalt harcost keresek, aki tud segíteni 5. Fokozatban nekem s társamnak. Hálám legendary itemekkel fogom kifejezni.
2013. máj. 16. 14:17
 9/11 A kérdező kommentje:
2013. máj. 16. 14:30
 10/11 A kérdező kommentje:
;) :)
2013. máj. 16. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!