Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik még jó anime ezeken...

Fejes Erik kérdése:

Létezik még jó anime ezeken kívül?

Figyelt kérdés
Lehet szinkron is, meg felirat is, de ha feliratos akkor az eredeti szinkronja legyen(mert naruto hangját is nagyon élveztem japánban), akár angolul is lehet de azt csak akkor ha a magyar felirat szarabbul van fordítva! Megnéztem már Digimon(minden angol évad), Naruto, Shippuuden, FMA, FMAB(meg még sok más de ezek jutnak eszembe). Most nézem(néztem már belőle) Sonic X, Pokémon(1. sorozat 3. évad), Beyblade (3. évad).

2013. márc. 26. 23:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Azért vitába szállnék azzal a kijelentéssel, hogy a HxH és az OP magasan veri a műfajt. Nekem a Fairy Tail sokkal jobban tetszik. És ezt nem úgy mondom, hogy egyiket sem ismerem. Nézem hétről hétre az új részeket. Szeretem is őket, de SZÁMOMRA(!) a Fairy Tail jobb.
2013. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A Fairy Tail , őszintén szólva nekem is egész tetszik ... sajnálom is hogy a heti lesz az utolsó rész , de elég messze van az a HxH és az OP szintjétől .

A FT szinte mindenben sablonos , meg az arcokban is ... az elején a Tower of Heaven és a Oración Seis arc-on kívül mind1 egy sablon . Szereplők is a szokásos sablonok . Igaz a hangulata nagyon jó és a képi hangi világ baromira össze illik , de ez sehol nincs a One Piece által felépíttet (kissé bonyolul) világától vagy a HxH fajta taktikus shounentől.

2013. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
NAJÓNAJÓNAJÓNAJÓ, ETTŐL MEGŐRÜLÖK!!! NEM fogok Son Goku és társai őrült kalandjait nézni, a sárkánygömb egy nagy kalap sz*r. Azonkívül meg egy pár animefant összehoztunk látom, nem gondoltam h ennyi válasz fog érkezni. Nem lehet a további válaszokat blokkolni, mert mire megnézem az animéket amik ebből tetszenek, addigra már 80 éves leszek.
2013. márc. 28. 09:57
 14/21 anonim ***** válasza:

XD

Nem nézel songokut , közbe a naruto-t meg a bleachet amik a DBZ másolatai halálra istenítted . :D Az GG

2013. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Naná h van ^^ :D

Nana

Tokyo Mew Mew

Fairy Tail

Elfen Lied

Another

Baka To Test To Shokanjuu :D

2013. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

d. gray.man

bleach

devil may cry

elfen lied

angel beats

kaze no stigma

brave 10

code breaker

claymore

nurarihyon no mago

2013. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Parasyte
2017. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 TheBestWolf válasza:

Danganronpa (túlélős játék)

Noragami (2 évad van még)

To aru majutsu no index (ha tetszett a naruto akkor ez is fog)

Dragon Ball Z (igen láttam a válaszod, hogy nem akarod, de komolyan ajánlom, ha bírtad a Beyblade-t akkor ez is tetszeni fog garantálom ne félj tőle)

És még egy dolog ne félj animéket nézni vagy nem nézni azért, hogy mit fognak mondani mások :D

2018. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Tokio Ghul sem egy utolsó anime, nálam egy top 10-es listában biztos, hogy szerepelne.


Nanatsu no Taizai pedig egyszerűen nagyon jó. A hangulata, a világa, a harc jelenetek kidolgozottsága.

2018. márc. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

GATE

Patema Inverted(film)

Youjo senki

Girls und Panzer

High School Feet

Darker than black

Citrus

A Farkas brigád

Deadman Wonderland

Spice and wolf

Farkasgyermekek(film)

Violet Evergarden

Ezek mind jók. Bár ahogy többen írták teljesen ízlés dolga, hogy ki mit tart jónak.

2019. febr. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!