Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki mondana nekem ilyen...

Valaki mondana nekem ilyen játékokat?

Figyelt kérdés
az a harci helyzet hogy besz@rt a videokártyám és csak az alaplapi van ami egy Intel GMA 900 és kellenének játékok, de vannak kikötéseim is: nagyon szeretem az olyan játékokat amik az űrben játszódnak úgy értem hogy nem a földön, szeretem a TPS meg az FPS-eket is,igazábol a stílusom ilyen "star trek"-es de ezt nem úgy értem hogy akkor azokat a játékokat szeretem eddig amik nagyon bejöttek az a Half-Life,Half-Life 2,Prey,UT 1999-2004,Halo Combat Evolved,Halo 2,AvP 2. röviden kéne egy pár olyan játék ami nem a földön játszódik, FPS vagy TPS az tök mindeggy, nem hétköznapi fegyverekkel, jó játékélménnyel. kb olyan mint a Mass Effect csak jóval kissebb gépigénnyel. elöre is köszönöm :) ja és amúgy nem muszály pont ilyennek lennie lehet egy picit eltérő is de az aminek muszály megmaradnia az hogy NE a földön játszódjon. + még nagyon szeretem az olyan játékokat amiben természet feletti erőket lehet birtokolni hatalmas erők vannak benne Pl: vagy egy emberrel és van egy 80 méteres óriás azt simán kinyírod mondjuk egy lökéssel, vagy bele építed a falba. egy ilyen játék nagyon jól jönne

2013. márc. 28. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Red Faction 1-2
2013. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
az 1-et ismerem de am kössz ment a zöld kéz
2013. márc. 28. 18:03
 3/11 ms91 válasza:
Esetleg a Star Wars Republic Commando ?
2013. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Star Wars KOTOR
2013. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat. a sw rc-t ismerem és szeretem is :) az sw kotor az nem jön be :/ még esetleg valaki tud a második elváráshoz?
2013. márc. 29. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Star Wars Battlefront ?
2013. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

star trek elite force 2

star wars jedy académia

2013. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
de a star trek elite force 2 mindenképp próbáld ki jó game
2013. márc. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm ment a zöld kéz a jedi akadémiával játszottam.. nagyon jó. ez a star trek elite force 2 tetszik... tudnátok még mondani a MÁSODIK ELVÁRÁSHOZ? tudjátok az az istenes,szuper erős
2013. márc. 29. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:

god of war

de pc-re nem adták ki

2013. márc. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!