Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Leauge of Legends Heimerdinger...

Leauge of Legends Heimerdinger vélemények?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen mert tetszik!erős vagy gyenge?

2013. márc. 28. 13:42
 1/3 AccountManagerkovács ***** válasza:

Érdekes karakter, de kevesen játsszák, mert ügyesnek kell lenni vele. A rakétáit meg kell tanulni "célozni", a gránátját is gyakorolni kell, hogy mozgó ellenfélnél hová kell hajítani, és meg kell állni a kísértést, hogy minden pontot a lőtornyaira tegyünk. Az ultija és a passzívja is jó, hiszen magától csökken a cooldownja és életet is tölt nem csak magának, de mindenki másnak körben még a tornyoknak is!

Marhanagyot lehet vele ütni, de szüksége van a csapatára, ezért vannak vele kevesen, mert általában az ember úgysem számíthat a társai segítségére...

2013. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elég élvezetes champion, és teamfightban erősnek bizonyul.

Tény hogy ügyesnek kell lenni vele, de még sajnos akkoris nagyon sok ap countereli... játszottam már vele, vannak előnyei de hátrányai is, én még nem vettem meg, és szerintem nem is fogom:)

2013. márc. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó pusher de ha kezdő vagy ne nagypon sokat menj vele mert elviheti a kedved :D vannak könnyebb champek is.
2013. márc. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!