Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pár League of Legends kérdés.1...

Pár League of Legends kérdés.1 Kit vegyek jó AP-s hősök közül? Kit ajánlotok? 2 Ki jobb kha'zix vagy darius? 3 még nem vagyok valami jó lécci adjatok valami tippet adni? 4 ki a legjobb a solo top-os karik közül?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 20:38
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:

1. Attól függ, hogy közelharcos AP akarsz lenni vagy lövős.

Közelharciban Akali vagy Diana, lövősben Lux, esetleg Brand.

2. Kha'Zix jobb, Darius viszont könnyebb. Én a bogarat javasolnám, mert solotopra, midre és jungelbe is jó.

3. Játssz botok ellen, amíg 21-es szintű nem vagy, addig easy fokozaton, utána mehet az Intermediate. Az ingyenes heteken próbáld ki az összes hőst, tanuld meg a képességeiket, előnyeiket, hátrányaikat, hogy aztán tudj velük/ellenük játszani. Ismerkedj meg az összes tárggyal, tanuld meg, melyik szituációban mit kell venni, SOSE ragaszkodj egyféle buildhez, alkalmazkodj az ellenséges csapat felépítéséhez. Ésszel válaszz karaktert, ne úgy hogy "én ezzel vagyok, én ezt szeretem".

4. Phanteon, Singed, Volibear, Riven, Garen, Kha'Zix, Yorick.

2013. márc. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. kassa szinte állandó bann rankeden, fizz szintén elég durva tud lenni, 2. kha zix 4. legjob solotop bárki bármit mond jayce
2013. aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Katarina ha kezdő vagy (ultija pentakill kb.), LeBlanc ha már gyakorlottabb vagy.

2. Mindkettő nagyon op. A többi már játékosfüggő.

3. Rankedra ne menj addig, amíg nincsen 2 full rune paged (AP és AD).

4. Shen, ultija miatt simán meg tudja fordítani a teamfight végkimenetelét. Energyt, nem manát használ. Jó tankos.

2013. nov. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fizzel ne legyél mer squishy vagyis könnyen megölik bár atomnagy sebzése van csak a tapasztalt játékosok tudnak vele jatszani normalisan meg vele akill a lényeg nem a farm. Jó ap hős én luxot ajánlanám elsősorban mid-re ha vele megtanulsz nagyon tudsz szopatni viszont a hátulütője neki is az hogy könnyen meghal 2. khazix jobb 3 elég sok tipp van de légy csapatjátékos talán ez az elsődleges legjobb tanács ja és ne lopj kill-t 4.solo topra én malphite-ot ajánlanám vagy shen-t vagy akár még rammus is nagyon jo erre a célra de ott főként életre épits ha solo topozol.
2014. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!