Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SOS! Minecraft-ban Az alvilági...

SOS! Minecraft-ban Az alvilági kapu túloldalán húsdaráló csapda! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megépítettem az alvilági kaput, és a túloldalon már kezdtem is kicsit építkezni, bebiztosítottam magam.


Aztán a Portál körül építettem egy nagy termet kőfallal körbekerítve, és van rajta ajtó két irányban. A probléma az hogy a szörnyek pont a kapu elé spawnolnak, gyakran hiába építek légmentesen elzárt helyiségeket, ha nagy a terem oda teleportálódnak szörnyek, pedig teljesen le van rekesztve.


Na most az a helyzet hogy a kapu túl oldalán van vagy 4-5 szörny is összegyűlt és hiába vagyok vaspáncélba átmegyek a túlvilágra a kapun kb 3-4 másodperc alatt kinyírnak a szörnyek, épp amikor tölt be a játék még a túloldalon és még kicsit szaggat a gép.


Mit csinyáljak ? már vagy 5-szöt meghaltam a húsdarálóban a túloldalt !!!


Gondolkoztam hogy valahogy fel kellene őket robbantanom. van pár puskaporom, de TNT-hez kevés, meg időm se lenne lerakni meg meggyújtani. még az ajtón kiszaladni sincs időm, mert elvisz a húsdaráló.


Van valamilyen ideiglenesen sérthetetlenné tévő varázslat ??? vagy valami ötletetek van ?



2013. márc. 29. 17:26
 1/3 anonim válasza:
Options-ben állítsd a nehézséget Pacefulra, akkor elvileg nem lesznek szörnyek.
2013. márc. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 elek99 válasza:
Milyen fajta szörnyek,mert ha zombimalacok,kb. 20 minecraft napig ne menj át.Akkor utána nem támadnak meg.De ha nem megy akkor menj át creatívba aztán kaszaboljad le őket és tegyél le fáklyákat.
2013. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült megoldani. a nehézségi szintet átállítottam könnyű helyett "békésre" nekem magyar nyelven van meg a játék (MesterMC verzió)


Na ha átállítom a nehézségi fokot eltűnik az összes szörnyecske. most azt csináltam hogy a kapu környékét zúzott kőfallal teljesen körbe vettem alul és oldalt, majd a kőfalon kívül egy rahedli üregez ástam minden falon túl, szóval ha szörnyek spawnolnak a közelben akkor az épületemen kívülre spawnolnak most, néha egy egy szörny becsúszik ide is, de ha látom hogy átmegyek a kapun és egy rahedli zombimalac vár akkor nyomok gyorsan egy ESC-t és átállítom a nehézségi fokot.


én ezt bugnak titulálom így az alagútfurkálás nem bugkihasználás azaz nem csalás, hanem a bug elhárítása.


Egy poén a pokolból, csináltam a pokolban dinnyefarmot. szépen töklámpásokat mellé pakoltam és nőnek a dinnyék, így nem kell kajáért átmenni munícióért a kapun, hanem egy jó darabig el tudok lenni lent is. van fényforrás, vittem le termőföldet is. egyedül fát kell bespejzoni, bár abból nem kell sok hogy pl létrát ha csinálok, vagy szerszámok nyelét, a kőcsákány az igen durván fogyó eszköz, a túlvilági vörös kőzet hamar kicsinálja, de viszi mint a répát.

2013. márc. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!