Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tomb Rider 2013-ba hogy...

Tomb Rider 2013-ba hogy tudnék ide visszajutni?

Figyelt kérdés
Szóval már a játlk vége felé tartottam, közvetlen a Mathias-os harc előtt. Ott volt egy base camp és fast travel-el elmentem onnan, hogy még szerezzek egy kis salvage-t, meg xp-t, hogy fejleszteni tudjam magam. Viszont nem tudok visszatalálni. Ha rákattintok a Q-ra (PC-n játszok) és kijön a survival instinct akkor nem jelzi merre kéne mennem. Most a Shipwreck Beach-en vagyok, visszamentem, hátha ott lesz a hajó (végül is miért lenne, ha már egyszer elmentem vele onnan xd, de egy próbát megért), de nincs ott. Valaki le tudná írni merre menjek? Mert most rohangálok össze vissza, és így nem tudom befejezni a játékot.

2013. márc. 30. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Fast travelez vissza abba a camp-be.
2013. ápr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!