Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet ps2 re ki irni...

Hogyan lehet ps2 re ki irni játékot? Lépésről lépésre

Figyelt kérdés

2013. márc. 30. 17:58
 1/8 anonim válasza:

Először letöltöd a játékot amit szeretnél majd követed ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=jBQNUjAwF-w

Nekem az első kiírt játékom sikerült így.

2013. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja és igen mint azt a videóban is láthatod ImgBurn kell hozzá.
2013. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kössz :D
2013. márc. 30. 20:01
 4/8 A kérdező kommentje:
és mien fájlba tölcsem le?
2013. márc. 30. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Inen tölthetsz le naponta 5 fájlt ingyen és iso formátum amit ki tudsz írni de amit letöltesz az rar fájl lesz kicsomagolod és megkapod az iso fájlt!
2013. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocsi a link:

[link]

2013. márc. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ja igen bocs most nézegetem unalmamba és még itt egy oldal:googleba beírod hogy torrent eval(bocs adnák linket de 3. fél szerzői joga baja van vele

És ha esetleg nincs mit kiírnod akkor írd ki a Shadow of the Colossus, Devil may cry 3 special edition, God hand-et és a Final fight streetwise-t.Sok rengeteg játékot ismerek ps2-n már úgy több mint 100 játékot kipörgettem, nekem elhiheted hogy ezek a legjobbak.Ha kell még írhatok, persze csak minőségit.

2013. ápr. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja és nem az oldalt nézegettem unalmamba mert azt ismertem hanem a kérdéseket.Csak hogy tisztában legyél vele
2013. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!