Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Blizzard battle. Net egyenle...

A Blizzard battle. Net egyenlegből való vásárláskor csak ugyan abban a fiókban lehet felhasználni a megvett kódot vagy el lehet küldeni a kódot másnak is?

Figyelt kérdés

Egy barátom RMAH (Real Money Auction House)-val összeszedett némi pénzt, amit most ki akar venni. Viszont elvileg nem lehet visszautalni. Én meg WoW-ozok és azt találtuk ki, hogy ő megveszi nekem a Pandát és GC-t, én meg neki odaadom kp-ban.

Nem játszik wow-al, így ha megveszi, de nem lehet átküldeni, akkor ott marad felhasználatlanul. És azt mondja, hogy akkor inkább elkölti valami dísztárgyra és megpróbálja azt eladni vaterán.



2013. márc. 30. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Jelenleg tudtommal bnet balance-ról játékot/kódot vásárolni csak saját (az aktuális) accountra lehet. Nem vehetsz belőle más accountra játékot.


Ha ki akarja venni a pénzét valaki, akkor alapból nem bnet balance-ra, hanem paypalra kell(ett volna) utaltatni, csak ott leszednek 15%-ot az árból (ennyivel kevesebb megy a paypal számládra).Balance-ról közvetlenül nem lehet pénzt kivenni, csak itemvásárlás-újraeladással esetleg.

2013. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi. szerintem nincs is paypal fiókja, ezért nem arra tetette.

át lehet ezt utólag állítani?

2013. ápr. 6. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!