Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Körülbelül hány forintos...

Körülbelül hány forintos számítógépet kéne "ma" venni ha ps4 szintű játékokkal szeretnénk játszani full grafikával számítógépen?

Figyelt kérdés
2013. márc. 30. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
A konzolok a pc-s minimumal futnak szóval .. Bár a next geneknek ígérgetik a jobb kártyát stb ... de kétlem hogy annyira jó lesz
2013. márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Elmondom neked hogy a konzolok jobbak mint egy PC, persze ma már simán össze lehet dobni olyat kb 200 ezerből ami bőven felűl múl egy xbox 360 at grafikailag, ez tény, de a nextgenek, azok lesznek a csúcs.

Most ha belegondolsz, a konzolok fixek, és már így is az lesz hogy erős konfigja lesz, amit persze PC-n összelehetne dobni de ahhoz már kell vagy 300-400 ezer is. És hamarosan már eljön az idő hogy az lesz a csúcs, utána maximum csak a konzolok fognak fejlődni, mert azokba ugye sokkal kisebb minden, mert teljesen más frekvencián működik, és PC-ből nem fognak tudni annál is jobbat csinálni mert az már egy egész családi házat kellene felszerelni ramokkal meg videokártyákkal hogy a nextgen utáni teljesítményt nyújtsák és az emberek nem tudnák megfizetni, szóval már csúcson van ez a technológia, eléggé, és maximum a konzolok fejlődnek, tehát egy ps 4 szintű gépet még lehet félmillából összedobsz de annál erősebbet már nem fogsz tudni, mert mint mondtam ez már a csúcs, és vége a fejlődésnek, maximum a konzolok terén lesz várható, de már az sem garantált.

2013. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a jelen generációs konzolok simán bírnák még egy-két évig, ez már csak a cégek közötti versengésről szól, ha az egyik piacra dobja az újat akkor a másiknak is újat kell mutatnia

lépést kell tartani ha jó eredményekkel akarnak szerepelni a piacon

a kérdésre válaszolva szerintem olyan 150-200ezer forintos gép tud ugyanannyit mint egy X360/PS3

PS4 olyan 250-300ezer lehet jobb esetben

2013. márc. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mármint PS4 szintű gép
2013. márc. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én gépem 100.00Ft volt és simán hozza az Xbox- om szintjét is.
2013. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokat!Sm kb én is ennyire gondoltam, 300-400 ezer hmm de hát ne is csodálom!
2013. ápr. 1. 00:31
 7/7 anonim válasza:

Ha gondolkodik az ember akkor hamar rájöhet, hogy a PS4 és az xBox is egy számítgépek

Proceszzor: amd jaguar 8magos

Ram: 8gb gddr5 (ddr3 xboxban)

Vga: 1gb gddr5ös

Merevlemez: 500gb


Egy ilyen configgal rendelkezõ szamitógep 130.000ft körül mozog tehat ugyan annyi mint a ps4 ára. 10ezer forint eltéréssel.

2013. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!