Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban mért termel...

Minecraftban mért termel kevés itemet a monster trapem?

Figyelt kérdés
Építettem a survival mapomon egy monster trapet, a szokásos 4 8*8-as platform, köztük víz ami beleviszi a mobokat egy kivégző terembe, és ugyancsak vízzel elszállítom a kidobott itemeket. A spawner fölött nagyjából minden barlangot kifáklyáztam, és a gyűjtőpont is (ahova az itemek érkeznek) több mint 25 blokk távolságra van a spawnertől. A gond csak az, hogy nagyon kevés item érkezik. Ugyanakkor megépítettem egy flatlanden creativban, és ott meg egy láda fél óra alatt megtelik. Mi lehet a gond?

2013. ápr. 1. 00:30
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy nincsenek alatta kivilágítva a barlangok...
2013. ápr. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az befolyásolhatja, hogy még mielőtt kiféklyáztam volna alatta és felette a barlangokat, kiszedtem az öszes fáklyát a platformról, és a spwnpointok úgy maradtak?
2013. ápr. 1. 09:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha spawnert használsz akkor 16 blockra kell állnod a spawnertől hogy spawnoltasson.Mert 16 detection range-e.
2013. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!