Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Battlefield...

Mit gondoltok a Battlefield 4-ről?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy évről évre ennyit fejlődik a technika és egyben a játékok is. A grafikája semmihez sem fogható, amit eddig láttam. :) http://www.youtube.com/watch?v=MBmYPZZRUyk

Tényleg ez lesz az év játéka??



2013. ápr. 1. 09:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
miért? BioShock Infinite veri az összes eddig megjelent idei játékot (és a BF4-t és a GTA 5-t is fogja)
2013. ápr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát .. Bioshock infinite tényleg jó lett , de ne feledjük tényleg hogy gta hátra van és hallottam híreszteléseket hogy ez egyik fizetős mmo (Nem a wow hanem a rift) nagy dobásra készül.
2013. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
GTA 5 is biztos jó lesz de olyan jó nem lesz mint a BioShock Infinite
2013. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
10%
Persze, még meg sem jelent, csak kiadtak róla 10 képet, de te már megmondod, hogy az Infinite jobb nála... Csak nevetni tudok az ilyeneken.
2013. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem is tűnik inkább egy BF3 DLC-nek igazából. És kiadás ügyekben nem a játékfejlesztő csapat dönt, hanem a kiadó.
2013. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%

Jajj istenem a sok agyatlan marha...

Mi alapján köpködtök meg DLC-ztek?? Egy 17 perces SP videó alapján?? Rohadt nevetségesek vagytok... :)

COD 6 éve ugyanazt a szart adja ki és a legsikeresebb sorozat.

Kijön egy új BF ugyanazzal a motorral és máris mindenkinek habzik a szája... :D :D :D

Semmit nem tudtok a BF4-ről, még lehet totálisan más, mint az előző.

2013. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Látom megy az érvelés, ez tetszik, csak így tovább... :) Egyébként én is azt hallottam, hogy sokban fog különbözni az előzőtől, de ez a real time és a képi világ nagyon bejön. A videó egyébként sokat elárul szerintem. Igaz még sok idő van a megjelenésig.
2013. ápr. 1. 20:46
 18/20 anonim ***** válasza:

obsidian...mert te most aztán megmondtad a frankót...


"COD 6 éve ugyanazt a szart adja ki"...igen, pont ez a gondom, hogy eddig a Battlefield kevésbé volt ilyen, aztán játékos szemszögből nem igazán tesz jót egy sorozatcímnek az ha átmegy a minden évben +1 rész kategóriába.


Meg a "déelcézéssel" nem leszólni akarom a játékot, csupán nem élvezek magam alá egy gameplay videótól...főleg nem a grafika miatt.


A hozzászólásod milyensége meg téged minősít.

2013. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 gagyio ***** válasza:
a Battlefield CSAPATA megérdemelné az elismerést..és a sok rendelést..(lesz is remélem) ŐK dolgoznak ezen...ő rájuk nem mondhatják hogy "há nézd már ezek megint kiadtak egy full ugyanolyan grafkojú játékot ugyanazokkal a fegyverekkel , ugyanazokkal a béna bugokkal stb stb stb .. Mukedli ...: figyuzz ,NEM a KIADÓ FOGJA ELNEVEZNI A JÁTÉKOT HANEM A FEJLESZTŐJE :) csak ennyit akartam .
2013. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azt, hogy szar az egész, ahogy van. Bf3 javítgatva, mint annak idején az mw2 az mw1 hez képest. Gyanítom, hogy tervezik felvenni a codos, "kicsi javítás ezen, kicsi javítás azon, már kint is az új játék" mentalitást. Majdnem az összes eddigi battlafieldet megvettem, most van először példa arra, hogy erősen gondolkozok rajta, hogy még csak véletlenül se.


1.Modern környezet, már lassan 8 éve, a 2142 volt csak felüdülés - a bc2vietnamot meg inkább hagyjuk, ritka szar volt benne a balance -, én már krvára unom.


2.A grafika nem sokat változott. Jöhettek azzal a baromsággal, hogy "tökéletes", távolról sem az. Jól néz ki, de egyrészt vannak szebb játékok, másrészt meg ha a jelenlegi konzolokból azt ki tudták hozni, akkor nehogy már az újakból ennyivel sikerüljön csak többet.. Ha meg nem tudnak többet kifacsarni belőle, akkor semmi gond, de csak nem kéne meggyalázni a sorozatot egy rókabőrrel, ha már eddig kibírták - vagy mi a helyzet, éhen hal a dice\ea?


3.DLC, mert az. Az egyetlen új ötlet, amit a gameplayben láttunk, az a hibrid sight, gondolom sokat codoztak az utóbbi években. A gránátvető multiba úgyse fog bekerülni(vagy ha igen, akkor vagy nagyon le lesz gyengítve a sebzése, vagy simán tönkrevágja az összes kört), plusz egy shotgun meg nem oszt nem szoroz. Ennyi volt az új dolog, a többi csak parasztvakítás.


4.Huey. Megint. Hiába tépjük a szánkat, hogy black hawk, b.sznak rá.


5.Jelenleg úgy néz ki, hogy a black ops 2 ben több újdonság volt, mint amennyi ebben(igen, a tengeralattjárót, és a hajót is beleszámolva - ami benne volt az első bf ben, több, mint 10(!) éve).


6."Pre-order now to get Premium for free" - több, mint fél év van még a megjelenésig, de már a dlc ken gondolkoznak. MEGINT. Régebben mi volt? Beleraktak mindent az alapjátékba, amit csak tudtak, aztán 1-1,5 évre rá, ha elég ötlet összegyűlt, akkor jött egy kieg, ami tényleg hozzátett az adott játékhoz. Vagy épp ingyen jött a pályacsomag(mint pl a bad company 2 nél). Most meg..


Szóval köszönöm, de nekem úgy néz ki, hogy ez kimarad, codot is azóta nem veszek, hogy nekiálltak újra és újra ugyanazt a szemetet kiadni - black ops 2 t meg azért nem, mert akkor vettem premiumot.:D

2013. ápr. 2. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!