Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ajánlani Bioshock...

Tudnátok ajánlani Bioshock Infinitehez hasonló játékokat?

Figyelt kérdés

EZ a játék tetszett legjobban amivel valaha játszottam.

A története tetszett nagyon, persze nem a multi szempontjából pontoztam. Hasonló játék kellene, amiben jó legyen a hangulat viszonylag szép legyen és nagyon gondolkodtató, és főleg erre épüljön hogy:GONDOLKODTATÓ.

Köszönöm :)



2013. ápr. 1. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:

BioShock Infinite-hez hasonló sajna nem nagyon van, elég egyedi játék

talán BioShock korábbi részei

2013. ápr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszodat, igen kevés FPS jelent meg aminek ilyen egyedi atmoszférája van. Bioshock korábbi részei kicsit nyomasztóak és ijesztőek voltak :) Infiniteba pedig nem azért játszottam végig nyitott szájjal mert megijedek folyton hanem tényleg beletudom élni magam hogy basszus nekem erre az elizabeth nevű kis csajra vigyáznom kell, és az átvezetőkben ezek a régi bakelites zenék eszméletlenek :) Ja és még 1 kérdés: BI-ből lesz könyv mint a korábbi részei? Üdv,
2013. ápr. 1. 15:55
 3/9 anonim ***** válasza:
nem tom
2013. ápr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
szerintem Dishonored
2013. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát a dishonored kicsit se hasonlít a bioshock infinite-hez.Sem világban,sem történetbe,sem játékmenetben
2013. ápr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt a kérdést tettem fel... :)

Nem sértésnek mondom meg semmi, de nagyon jó érzés, hogy nem csak nekem van ilyen ízlésem a játékok terén :))))

2013. ápr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sok emberrel van igy:) azt mondjak hogy BO infinite es a Watchdogs fog kuzdeni az ev jateka cimert, az is nagyon jo meg eleg osszetett csak mas mufaj... Zold kez mindenkinek ment
2013. ápr. 7. 14:35
 8/9 anonim ***** válasza:
dishonored a steampunk miatt,ha fps-t akarsz egy jó történettel/kis horrorral akkor ott a bio első része vagy a most megjelent metro last light és annak elődje a 2033.
2013. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Singularity Pl.
2014. febr. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!