Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftvan hogy tudunk...

Minecraftvan hogy tudunk leggyorsabban aranyat szerezni? Hol találni arany ércet?

Figyelt kérdés

Speciel sokat bányászok a játékban, vas és szén az mindenhol van, kék Lazurin és vöröskővet az alapkő szintjén találok, egy dolog van amit nehezen találok, és az az arany, pedig vasútvonal hálózatot építek, és elektromos sínekhez nélkülözhetetlen.


Hogyan szerezhetek sok aranyat ?

Még olyanra gondoltam hogy az alvilágba gyakran szerzek aranykardokat zombimalacok öldöklésével, nem lehet valahogy visszaalakítani aranyöntvénnyé az aranykardot ?



#Minecraft #arany #aranyrög #aranybánya #aranyérc #aranykard #aranybányászat.
2013. ápr. 1. 18:48
 1/4 rafikesz ***** válasza:

hát az arany tpim szerint a gyémánt után a 2. legritkább érc, és ha jól tudom nincs rá taktika, hogy hogyan szerezhetnél gyorsan :/

aranykardot sem lehet visszaalakítani sajna, de asszem a zombimalacok dobnak aranyrögöket is, amikből csinálhatsz aranyat

2013. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Építettem ilyen zombi malac ölő ketreceket, egy 6x6 os építmény, 4 oszlop, és a teteje kőszikla, van rajta egy ajtó ami meg van vastagítva hogy a tűzköpő gömb a fa ajtót ne lője szét, és az épület oldala pedig kő kerítés, ami 6zúzotkőkockából lehet craftolni és átograni nem lehet, nyillal belelövök egy malacba és hamar 3-4 malac körülveszi a ketrecemet amibe én ott becsuktam az ajtót magam után, azán a falon kereszül bántani nem tudnak én meg lekardozom őket. most 6 arany kell az aranysínhez ahhoz 54 aranyrög, ahhoz km 200 malacot kell leölni. hát elég kemény meló, főleg hogy a disznók ki is nyírtak már párszor.
2013. ápr. 2. 08:33
 3/4 daniel128 ***** válasza:
nem kell neked kardozni csinálj dispensert(adagolót) és tömd meg nyíllal és vezesd redstonenal egy karig és azzal tüzelj
2013. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 rafikesz ***** válasza:
ilyen erővel nyilazhatna is, de a nyíl drága egy kicsit ahhoz, hogy csak azzal lehessen lőni
2013. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!