Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudok választani az...

Nem tudok választani az exkluzívok között?

Figyelt kérdés

a helyzet hogy mindegy mit veszek, PS3-t vagy Xbox 360-t a döntésem már csak az exkluzívoktól függ

azoknál viszont nem tudok dűlőre jutni

A legtöbb játék amivel játszanék (néhány példa: Assassin's Creed, CoD, Battlefield, Army of Two, Mortal Kombat, BioShock, Resident Evil, stb.) multiplatform így ott nincs gond viszont exkluzívoknál mindig mikor döntenék találok a másik konzol exkluzívjai között valami nagyon jót

God of War - Gears of War

Uncharted - Halo

Heavy Rain - Witcher 2 (tudom hogy ez nem Xbox exkluzív, de PS3-ra nincs)

Heavenly Sword - Quake 4 (ez sincs PS3-ra)

és még sorolhatnám de a fő hangsúly a God of War & Uncharted és a Gears of War & Halo-n van mert ezek között nem tudok dönteni



2013. ápr. 1. 23:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

hát ezek tényleg mind nagyszerű játékok, de ha megnézzük közelebbről a Halo, Quake 4 és a Gears of War lövöldözős, míg a God of War és a Heavenly Sword hack n slash

az Uncharted is lövöldözős de abban sokkal több van, a fejtörőkkel és a mászkálós részekkel együtt

a Heavy Rain kicsit kilóg a sorból, mivel az dráma játék vagy hogy mondjam a Witcher meg RPG

ha inkább FPS/TPS kategóriájú játékokat szeretsz, akkor X360 ha Hack n Slash akkor PS3

2013. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Én ps3as vettem nem bántam meg ...

Heavenly sword jó game volt :D

Am most lehet hülyeséget írok de gears of war és halo lövöldözős nem? akkor miért nem tudod helyettesíteni a coddal őket?

2013. ápr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Bak Bálint ***** válasza:
Jaj könyörgöm vegyél ps3-at nincs annál jobb mikor god of war-ban széttéped az ellenfeled......... :D
2013. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én már mindegyik játékot végigjátszottam kivéve a halo sorozat a witcher-ek és a gow:ascension

PS3 at vegyél szerintem és igazából mindegy melyik exkluzívával kezded mert rengeteg van.Más szempontból de a God of war és az uncharted is kategóriájuk legjobbjaik.Most készülök én is a resistance triológiára és a heavy rain re

A legkedvecebbik em az MGS4 és remélem egyszer te is végigviszed azt a franchise ot.

2013. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

CoD az modern háborús, a Gears of War és a Halo egyfajta alternatív jövőben játszódik, szerintem ez nagy különbség :P

most úgy tűnik PS3 lesz, mert God of War-t, Heavenly Sword-öt, és Uncharted-et mindenképp akarok :D

Killzone-t és Metal Gear Solid-ot meg elfelejtettem írni

2013. ápr. 2. 17:51
 6/20 A kérdező kommentje:

helyesbítek a CoD II. vh-s és modern háborús (de engem inkább az MW és a BO érdekel)

ja meg Resistance is lemaradt

2013. ápr. 2. 17:53
 7/20 anonim ***** válasza:
mennyi kényelmetlenséget okoz hogy nem minden játék multiplatform :Đ
2013. ápr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog mert vissza fogják a ps3on a játékot a multiplatform miatt... [már elég a játék méreteket megnézni]

Heavenly sword 18 gb exkluzív

Devil may cry 4...8gb multiplatform


Meg főleg a 2011 ig készített multiplatform játékoknak a grafikája sokkal jobb boxon ezen ok miatt

2013. ápr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Ezt neked kell eldöntened...Mindenkinek más az ízlése. Most én igy azt mondanam h xbox-ot vegyel akkor ugyis jönne a ps3-as tábor és csak véget nem érő vita lenne h ez meg az miért jobb és az csak jobban megkavar. Az a baj h xbox költséges... gold-ot fizetni,akksi a joy-ba. PS3 ebbe jobb. Ingyen net és alap van akksi :D
2013. ápr. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

én nem összehasonlítást kértem a két konzolról hanem hogy mi alapján döntsek az exkluzívok között :D

első válaszoló írta jól, hiszen amiket én írtam ott az X360 inkább FPS volt míg a PS3 Hack n Slash, ill. az Uncharted kaland/TPS

Xbox Live-ra meg heti kétszáz forint nekem nem gond :)

2013. ápr. 4. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!