Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot tudnátok...

Milyen játékot tudnátok ajánlani nekem PC-re?

Figyelt kérdés

Szeretem a kalandozós játékokat, harcolós játékokat. De én most ehhez hasonló játékokat keresek: The Witcher, Minecraft, Farcry(ennél jobbra számítok :S).

Nekem a Farcry a Call of Duty a GTA és az ilyesmi gagyiságok nem jönnek be :/ na jó a Farcry még elmegy...de ezekhez hasonló kéne, olyan witcher szerűség :D vagy wolfenstein szerűség. A gépigény mind1, csak ne legyen túl kicsi , mert azok mindig gagyi játékok :) Amúgy a CS is tetszett...Ja és lehetőleg magyar legyen,köszi! :)



2013. ápr. 2. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Ajánlani tudom a The Elder Scrolls sorozatot. A Morrowindhez és az Oblivionhoz van magyarítás. A legújabb, 5. részéhez most készül, már 91%-nál tartanak.

Esetleg még a Fallout 3-at is megnézhetnéd hátha tetszik. :D

2013. ápr. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha RPG-t keresel, akkor Mass Effect 1,2,3

Én a játékipar csúcsának tartom a szériát, de ez nyilván az én véleményem. Az Elder Scrolls szériáról én is sok jót hallottam, viszont még sosem próbáltam. Ami még jó, az a Knight of the Old Republic 1,2. Szerintem ez a 3 mindenképp a te játékaid lennének. Szerintem az Assassin's Creed részeket is érdemes kipróbálnod, ugyan azok eltérnek ettől a stílustól.

2013. ápr. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első kommentelő vagyok!

Olvasom a kommented és hogy is felejthettem el a Star Wars Knights of the Old Republic játékokat. Nyomban elsüllyedek szégyenemben. :D

Máig is a kedvenceim közé tartoznak. :) Csak ajánlani tudom őket.

2013. ápr. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezeket se szeretem, de az az oblivion megtetszett csak hibás hozzá az összes magyarosítás, vagy a játék vagy nemtom,de valami olyan játék kéne mint az...
2013. ápr. 2. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én olyanokat tudok ajánlani hogy The witcher 2,Fable,torchlight 1/2,cursed crusade
2013. ápr. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Fable The Lost Chapters-t pc verzióban ! Rodhat jó le lehet hozzá szedni a magyarítást és néhol humor van benne
2013. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Minecraft,Fifa13,Gta 5,Call of Duty
2013. jún. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!