Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft-hoz milyen programma...

Minecraft-hoz milyen programmal tudok csinálni saját videót? Játékokon belüli videók készítésére milyen ingyenes programok vannak?

Figyelt kérdés

Youtubra szeretnék pár érdekes stratégiával kapcsolatos videót feltenni, de nincs olyan program amivel feltegyem.


Sajna a gépemhez mikrofon nincs, de telefonnal felvennék hozzá "szinkronhangot" és utólag rá szeretném majd vágni, valamint a videót úgy akarnám megszerkeszteni hogy összevágva, hol gyorsítani hol lassítani az unalmasabb részeket.


Valamint hogyan tudom elérni hogy a youtube-on a videó sokkal népszerűbb legyen ?



2013. ápr. 3. 10:31
 1/4 kippy001 válasza:
Én nem tudom hogyan de az Xfire nevű program segítségével lehet videót felvenni. talán =/
2013. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Imperator2001 ***** válasza:

1. válasz: Pl.: Ott a Fraps -_-

2. Sehogy, mert a Minecraftbol van kb 100000000000000 videó a YouTubeon -_- (ha nem több) Már mindenféle témában :(

2013. ápr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 oóöő válasza:

frapszel

( [link]

2013. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

BANDICAM-ot használj, az regisztráció nélkül 10 percet vesz,míg a Fraps csak fél percet :/ viszont a bandicam-os videón lesz fent egy vízjel...és szerintem a bandicam sokkal átláthatóbb, mint mondjuk a fraps.


A népszerűséget pedig úgy tudod növelni, ha a videóidat midnenhol hirdeted,a hol csak tudod és a színvonaluk megüti a mércét ;)

2013. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!