Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Megapolis játékban hogyan...

A Megapolis játékban hogyan lehet a többi részre is épiteni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a telefonomra és még az első szinten kaptam egy bizonyos méretű zöld téglalapot ahová lehetett épiteni. Most a 14.szinten ez a téglalap tele van de kène azért még épiteni. Abban biztam hogy majd ha kész lesz a hid ad még területet de nem adot. Valaki mondja el légyszi hogy mit kell csinálni vele, mert még területbővités opciót sem találok.
2013. ápr. 3. 15:39
 1/1 gamer95 válasza:
ha érdekel még a válasz annyit tudok mondani, hogy zöld bankóval, ha másra nem kell segíthetsz a dolgon, csak bekell menned az expansions részre, (Zöld terület kép, sárga nyilakkal szétállva) ott tudsz venni bankóért, de ha spórolni akarsz vele, akkor pl keress egy megapolis csoportot fb on, jelentkezz rá hogy tag leszel, jelölj be minél több ismerőst, hozzá kell adni szomszédokhoz, és megkérni őket a csoportban hogy küldjenek Act of Territorial Expansions-t. Ezzel a papírral tudsz területet növelni de nagyon sok kell belőle. Szóval ez az igényesebb része. De persze mindenképp angolul kérd mert nem sok magyar csoportot ismerek.
2013. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!