Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ben miért nem adja oda...

Rafikesz kérdése:

Skyrim-ben miért nem adja oda a csávesz az Elder Scroll-t?

Figyelt kérdés
Van az a küldetés, amikor beszélünk azzal az öreg sárkánnyal, és ő mondja, hogy menjünk és keressük meg az elder scroll-t. beszéltem is a grey beards vezetőjével, és ő azt mondta, hogy menjek el a mágus céhbe és beszéljek egy megjegyezhetetlen nevű öreg ork (?mágussal?). beszéltem is vele, de bármit is mondok, nem adja oda. Mondja, hogy "ha lenne ilyenem, akkor szerinted a közelébe engednék bárkit is?" "még akkor is, ha az illető dragon-born?" erre elkezd beszélni arról, hogy akkor megosztja velem minden tudását, bár az nem sok, úgyhogy ne reménykedjek, és annyi... nem ad semmit, nem mond semmit, csak újra elkezdhetek beszélni... már legalább 5x megpróbáltam, és semmi... Mit csináljak?

2013. ápr. 3. 17:03
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nála. A fenti videón gondolom látszik, hogy miután beszéltél vele, hagyni kell, hogy kirakjon két könyvet az asztalra. Ezeket elolvasva újra beszélni kell vele, majd elirányít egy másik emberhez, és innen folytatódik a quest.
2013. ápr. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja értem :D köszi! :D
2013. ápr. 3. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!