Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az lehetséges, hogy egész...

Lerqui kérdése:

Az lehetséges, hogy egész délután nincs Old Republic szerver?

Figyelt kérdés
A Star Wars The Old Republic-ról lenne szó: máma egész végig ezt írja ki: ,,The login service is Currently Unavailable. Please visit our forums for the latest updates on the status of this service" ezt ha jól értelmezek azt jelenti, hogy:,,a bejelentkező szolgáltatás jelenleg nem elérhető. Kérjük látogasd meg a fórumainkat a legujjab ezzel a szolgáltatással kapcsolatos hírekért". Erre azt hittem, hogy oké 1-2 óráig biztos nincs szeró valamit újjítanak. de ez kb délután 3-kor volt és ahányszor próbállom ugyan ez a probléma és már fél kilenc van amikor ezt a kérdést írom...velem lehet a baj vagy valami magával a szerverrel van?

2013. ápr. 3. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérjük látogasd meg a fórumainkat a legujjab ezzel a szolgáltatással kapcsolatos hírekért

es szerinted a gyakorira fogjak kiirni vagy a forumra hogy mi a helyzet a szerokkal?

2013. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az érdekes dolog az, hogy ellenőriztem és minden szerver megy és a fórumon szó sincs leállásról...kérdésemet módosítom: mi lehet ez, miért van és, hogy hozom helyre? (az újratelepítést már többször is próbáltam!
2013. ápr. 4. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!