Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki játszik menedzser módban...

Ki játszik menedzser módban valamelyik FIFA játékkal?

Figyelt kérdés

Én most a FIFA 13-al játszok. Tudtok jó tanácsokat adni?

PL: Kit éri megvenni, ,meg ilyesmi... :)



2013. ápr. 4. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Játszottam kb. fél percig, aztán megtaláltam a Football Managert az SI-től, és azóta csak nevetek az EA manager játékain.
2013. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
xDD
2013. ápr. 8. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Első: Szerintem össze kevertél valamit. A football menedzsert nem inkább a Fifa manager-hez akartad hasonlítani,mert Fifa 13-ban nem épp azt kell csinálni mint az olyaan menedzser játéokban minta Football magager és Fifa manager.


Na de, kérdésre válaszolva szerintem kezdj kis csapattal. Úgy élvezetesebb lesz fel jutni a csúcsra pl én ugy csinálom keresek mondjuk angliában a legkisebb osztályú ligából csapatot és el viszem a premier ligáig + 1 év hogy meg is védjem a címet, aztán át igazolok pl Real Madrid hoz. Ha így csinálod tuti izgalmas lesz. Nem mindegy pl york city - Barca meccs vagy real - Barca. Én yorkal szívesebben játszok (vagy ilyesmi csapattal) nagyobb kihívás, nagyobb élvezett és nagyobb győzelem. Viszont így evés lesz először a pénzed javaslom vegyél szabadúszókat és küldj tehetség kutatót. Utána mikor már nagy kutya leszel jöhetnek a Világhírű játékosok. Szerintem így próbáld ki. Én 2006os óta így viszem

2013. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóképpen kezdtem, mint te. Először a Barcelona B csapattal kezdtem. Ott voltam 2 évig, aztán átmentem a Murciához, ami szintén a másod osztályban van, felvittem 1. osztályba, majd átmentem a Barcelonához. :)
2013. ápr. 11. 11:52
 5/9 anonim ***** válasza:

Gareth Bale,Lewandowski és Di Maria nagyon gyorsan fejlődnek !:D Di María alapból 87es és 5 meccs alatt (4 gól,7 gólpassz) és 90esen volt nekem legendás fokon!

+ ajánlom,hogy küldj el játékos felderítőket fiatal tehetségekért :)

2013. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot! :)
2013. jún. 3. 16:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy micsoda kettes? Tudod te mit beszélsz? EA játékot hogy mersz a FOOTBALL MANAGERHEZ HASONLÍTANI?

Tudom, hogy a fifa manager szarja valami nevetséges baromságot, ahol neked kell focizni is, éppen ezért nevetek rajta. Semmi értelme, súlyát veszti a manager rész. Gyerekeknek való vacak

2013. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán mert a FIFA ERRŐL SZÓL! Ha valaki nem szeret így játszani akkor ott a manager játék
2013. jún. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de miért játszanál manager módot egy nem manager játékkal, gondolkodj már el
2013. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!