Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet a warframe...

Hogyan lehet a warframe játékban ingyen megszerezni a Volt karaktert?

Figyelt kérdés

Azaz én már megvettem ilyen "kreditért" a Voltot csak utána a Foundry-ba került, azaz elöbb meg kell szereznem hozzá a cuccokat és utána tudom építeni.

Viszont azt nem tudom hogy hogyan tudom megszerezni úgy azokat a cuccokat hogy ne költsek rá valódi pénzt?


2013. ápr. 4. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ird be warframe wiki be a cucc nevét ami kell hozzá, és előadja angolul hogy hol találod.. én is ash el vagyok igy.
2013. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ott van a bolygón hogy milyen cuccok találhatók. pl saturnon van nano spores. meg ilyenek:D ilyen piros kis korong vagy nemtudom mihez hasonlitani, és ha azt felveszed ad X-et az adott dologbol ami kell hozzá. csak rámész a bolygóra és jobbfelsö sarokban az infoknál lent irja, hogy mik találhatok rajta:D
2013. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

várjunk csak nekem lokimvan de excaliburt akarok ha lecserélem akkor eltünik a lokihoz vett cuccom?

vagy megmarad az excaliburtban?

2013. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Megmarad a lokid is.. de ne vegyél excaliburt mert azt alap ad.. regizz ujra és annyi:D kezdj olyat. annyi, hogy lvl1es lsez a warframed
2013. jún. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Van 3 dolog ami kell hozzá pontosabban 4 de azt majd lent mondom:

1. Volt Chassis

2. Volt Helmet

3. Volt System

Ezeket külön meg kell csinálnod mielőtt bármit el kezdhetnél.

Ha ezek kész vannak Claim és mutatni fogja a Foundry-ba a Volt tervrajzánál(blueprint), hogy ezek megvannak utána Orokin Cell kell 1.

Utána 30000 credit és 3 nap mire elkészül és ennyi :)

Én a 3. karim csinálom az Ash-t

A volt már kész de ezt a kettőt nem nehéz meg szerezni.

Volt chassis,Helmet, System: J3-golem


Remélem tudtam segíteni!


UI.: minden karinál így van!

2013. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem már az összes megvolt :D ha kell segítség vegyél fel barátnak ugyis alig vagyunk a klánban :)
2013. júl. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bocs az előbb kifelejtettem a nevem baksazoo
2013. júl. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja és itt tudod megszerezni a voltot: Jupiter/themisto megölöd a boss-t és ha dob egy ilyen lila gömbböt akkor az egy volthoz való tervrajz(blueprint) lesz :) de inkább a frostot szerezd meg az a legjobb szerintem vagy a nyx
2013. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mellesleg ha farmolni akarsz akkor arra a frost a legtökéletesebb
2013. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mér pont volt? vannak sokkal jobb karakterek pl a nova meg tudod szerezni europa-n a boss-nál ha megölöd a boss-t akkor valószínüleg egy ilyen lila gömböt dob, az a blueprint
2013. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!