Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360 flash tőrlése?

Bence12344 kérdése:

Xbox 360 flash tőrlése?

Figyelt kérdés
Helló van egy xbox360 om mivel 1x már írtam ki de 1 dolgot ki felejtettem szóval van 1 xbox360 om és Nem volt hdd-m és ezért a gépre mentette a mentéseket de én már úgymond voltam fenn live on nem játszottam neten meg semmi iesmi csak tölttötem le demot és meg kérdezte hogy le e törltök ujj frissitést nem tudom hogy így is le e lehet törölni valahogy??

2013. ápr. 7. 00:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit akarsz letörölni?
2013. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Flash-elt a dvd meghajtód és azt akarod visszaállítani,vagy turkálni akarsz magában a flash memóriában?
2013. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A frissítés kiüti a flash-t de attól még a DVD meghajtón nem áll vissza az eredeti firmware de ahol csinálták az okosítást ott ki tudják olvasni a gépből.Utána vissza lehet állítani az eredeti állapotba az Xbox-ot és akkor lehet Live-ozni anélkül hogy bannolnának.A flash előtt lemezre kellett volna íratni az eredeti firmware-t de ezt az emberek 99%-a nem teszi ezért körülményesebb a visszaállítás.Amíg garancia volt a gépre addig ki lehetett volna használni a Live szolgáltatást és ha nem tetszik akkor ráértél volna módosítani a gépet.

Az Xbox lényegét öli meg a moddolás a Live nagyon nagy élmény főleg co-op játék.

2013. ápr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#3:Ha volt Live-on és flag-elték a gépet,akkor a legközelebbi bann hullámnál úgyis kiütik a gépet,akár vissza lett állítva akár nem.
2013. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 box310 válasza:
És ha felmegyek 3 hónapos Liveommal akkor ha bannolnak az törlődik?
2013. ápr. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pff. Szerinted ha soha többé nem tudsz livera csatlakozni mire mész az előfizetéseddel?

Ha a papír megvan seggettörölni még jó lehet. :)

2013. ápr. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 box310 válasza:
és ha letöröltem mindent a Hdd-ről és visszaállítják a meghajtót akkor már jó lesz a Live nem talál semmi problémát?
2013. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Általában nem tudják visszaállítani.

Add el a régi gépet és vegyél egy újat, azzal nem lesz gáz.

2013. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 box310 válasza:
lenne még egy kérdésem ha flashelve felmegyek akkor a Játékot bannolják vagy a Liveot? mert ha bannolják és veszek egy másik gépet hozzá egy új liveot akkor működni fog a régi játék??
2013. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem a Live-ot bannolják te szerencsétlen hanem az Xbox-ot hiába eredeti a játék a gépet is ellenőrzik.
2013. ápr. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!