Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Wars Knights of the Old...

Star Wars Knights of the Old Republic 2 hiba?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Nar Shadaa-n vagyok. Amikor ugye elfog Goto, és a kis droid megszerzi a kódokat. Odamegyek ugye a boltoshoz aki átírja. Ezután kisfilm. Majd fekete képernyő de az egér látszik amit úgy tudtam megoldani hogy beléptem a menübe és mentettem ott ahol van majd újra betöltöttem a mentést. Igen ám viszont akkor megint ott vagyok a boltosnál. Kérhetem azt hogy irja át a kódot de nincs hozzá kártyám, majd a robot biz rám egy küldetést, de azzal akivel beszélnem kéne nem tudok csak buborékkal reagál rám. Valahányszor újra betöltöm, és másik kódot vagy másik embert választok (ugye hogy kilépjen fel a hajóra) mindig ez történik. Néztem végigjátszást, PC-re neten de senkinél sem ez történt. Ez egy hiba lenne hogy visszarak a Nara Shadaara? Ha nem akkor mit kell tennem? Kérem valaki írja pls!

2013. ápr. 8. 00:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább tűnik hibának, mint nem, próbáld meg patchelni, hátha. Esetleg egy újratelepítés is megoldhatja, vagy kicsit korábbi mentés visszatöltése.
2013. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a probléma továbbra is fenn áll. Miután újra ott vagyok azt kérdezem nem tudná-e megváltoztatni a jeladót. Amikor ugye oda megérkezünk Atton mondja hogy jobb lenn ezt megváltoztatni. Lehet hogy azért nem tudok menni mert kihagytam ezt a lépést? Csak mert utána a droid kereskedő nem beszél velem
2013. ápr. 8. 14:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Sikerült a problémát megoldani. Köszönöm a segitséget!
2013. ápr. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!