Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bf3+Bf3 prémium edition?

Bf3+Bf3 prémium edition?

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem, hogyha most megvan a sima bf3 és megveszem a bf3 prémium editiont (az alapjátékot és a kiegészítőket) majd aktiválom ugyan azon a profilon ahol megvan a sima bf3, akkor a sima bf3 átvált prémiumra vagy pedig lesz 2 battlelog accountom?

2013. ápr. 8. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
felesleges, főleg ne rakd a bf3 pe-t a sima bf3-ra mert semmi nem lesz jó belőle, és szerintem nem is engedi, ha már megveszed akkor csinálj neki egy új accot, mivel a bf3 pe tartalmazza az összes kiegészítőt és az alapjátékot, így 2x lenne 1 accon a játék. :)
2013. ápr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, új account kell neki, mert nem engedné aktiválni.
2013. ápr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nekem meg volt a bf3 alapjáték és vettem hozzá bf3 premium editiont egy accountba aktiváltam és engedte aktiválni.De csak azért nem vettem sima premiumot mert mindenhol elfogyot.
2013. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*de csak azért vettem sima premium helyett premium editiont
2013. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!