Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A World of Warcraftba melyik...

A World of Warcraftba melyik a legjobb talentolás a hunternak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 16:41
 1/9 anonim válasza:
attól függ mire akarod használni a kasztot...pvp vagy pve vagy csak szintezel még...
2009. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pvp-re melyik a legjobb?
2009. szept. 22. 17:19
 3/9 anonim válasza:
Survival talented ajánlják pvpre!
2009. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én kb. 3 honapja nem játszom, akkor még a survival volt a leginkább használható mind pvp mind pve környezetben. aztán nem is tudom melyik patchben változtattak és felhozták a marksman ágat is. én nem változtattam, mert surv.-re voltam gemelve meg enchantolva. (survival: Agilty a lényeg; Marksman: AP) szóval a javaslatom az, hogy egy dummynál vedd le minden cuccodat, maradjon csak a fegyó, aztán amelyik ágon jobb DPS-t tolsz, ahhoz igazitsd a talented meg a cuccaid.
2009. szept. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az embereknek ennyire nincs klánjuk h megkérdezzék ezt?:P
2009. dec. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem volt hunterom 71-es csak sajnos megszűnt a szerver :(((((((((((


mind1 lényeg hogy tbc-n marksmanship volt a legjobb pvpre tapasztalatom bizonyítja, wotlk-val átrendezték a talenteket és így szerintem survival lett a legjobb pvp-re a marksmanship inkább bossolásra jó, talán ha nem jobb arra a survival is :D


beast mastery fejlődésre jó jól megerősited a peted és bármit meg tudsz ölni 10 szinten belül

2010. febr. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Surival nagyon jó ajánlom:)
2010. máj. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem ez szervertől is függ. Pl. WOD-on egy BM hunter-nek a petje üt akár 10k-t cloth-os kasztba. De voltam olyan szerón is ahol alig ütött 2k-t clothos-ba, de én a survivalt ajánlom
2010. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
huzzatok eredetire, vagy keressetek egy ingyenes mmo-t. Tisztelet a kivételnek, bla bla...
2010. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!