Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az Infinity Blade vége? (lent)

Mi az Infinity Blade vége? (lent)

Figyelt kérdés
Nem az hogy megszerezd az infinity blade-et? Csak mert én már megöltem a king-et a végén, kezébe volt az infinity blade a karakteremnek aztán kiirta kikcsinálták blablabla és enyi ugyan ugy vége ket mint egy bloodline-nak aztán sehol a kard ugyan ott vagyok.

2013. ápr. 10. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg kell venned a kardot a shop-ban és lemenni az alagsorba és a kőre amibe vele van vájva az infinity blade alakja rá kell nyomni , és kinyit egy kaput, ott lesz egy másik boss , legyőzöd és az a másik vége , ez a két vége van a játéknak (+ ott a 2-es , az meg folytatás)
2013. ápr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaa köszönöm, csak én azt hittem hú most kinyirtam aztán megkapom a kardot :D a 2. végét meg vágom csak ugye nem volt kardom.
2013. ápr. 10. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!