Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prince of Persia Warrior...

Prince of Persia Warrior Within-el mivel könnyebb játszani?

Figyelt kérdés

Úgyértem hogy egérrel és billentyűzettel, vagy gamepaddal??

nektek melyik jött be??



2013. ápr. 10. 19:13
 1/4 anonim válasza:
Nekem egyértelműen gamepaddal.
2013. ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is azzal toltam mindig. Csak kíváncsi voltam, kinek mi a véleménye erről :) de várom a többi hozzászólást
2013. ápr. 10. 19:33
 3/4 anonim ***** válasza:

1 hónapos kérdés de nem baj :D

Én régen pc-n toltam de most hogy lett ps3 megszereztem a trilogy packot és újra kiviszem mert HD :D

Fura volt először kontrollerrel játszani már majdnem megszoktam...de néha elfelejtem hogy L1 vagy R1 a falfutás és elbaszok idő-t XD

2013. máj. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egérrel és billentyűzettel nekem sokkal kényelmesebb volt, mint gamepaddal - bár, amit próbáltam csak egy kölcsön-gamepad volt, és lehet, hogy több idővel hozzászoktam volna, bár...


Vannak olyan játékok, pl. autóversenyes, focis, verekedős, stb, amiket el sem tudok képzelni gamepad nélkül, de pl. a rpg-ket, fps-eket meg e. és b. nélkül nem, szóval ez utóbbi kombi nálam a nyerő. :)

2013. jún. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!