Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » El törtem a sims 3 lemezt...

El törtem a sims 3 lemezt veletlen. Nem tudom mit tehetnek hogy ujra jatszani tudjak vele. Nem szeretnem ujbol megvenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
letöltenem valahonnan ha lehet de laptopom van es nagyon gyenge a netem is.szoval nem valami 8 oras letöltest szeretnek ha lehet.tud valaki valamit ajanlani segiteni.
2009. szept. 22. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ne kamuzzál már...


Egy lemezt nem lehet véletlenül eltörni. Nincs az a helyzet..


Vaterán, meg más árveréseken nézz szét, vagy esetleg várd ki azt a 8 órát a letöltéseknél.

2009. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ha eredeti akkor élből nem kéri a lemezt...ne legyél már noname, amúgy ha nem eredeti akkor keresel a google-ba egy nodvd cracket
2009. szept. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Craccal kapcsolatban írnám, most szenvedek, és nem értem :-) hiába craccelek, kéri, hogy tegyem be a CD-t a meghajtóba. Daemonba is beraktam és nem működik a játék CD- nélkül. Nem mindegy hogyan tört el? Lehet, hogy frizbizett, ééééééés? Van egy mondásom, ha segíteni nem tudok nem bántok, és nem érdekell mi történt, segítek!!

Vagy ez a web nem erről szól?? Mert akkor bocs nem jó hellyen vagyok én sem!!

2009. szept. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Jáájj, Lehet, hogy én rosszúl telepítettem a játékom eredeti lemezről, mert kéri a CD-t hogy rakjam be, ha játszani akarok, na puff neköm, jó lesz ha nem töröm el a lemezt :-D :-P erről ennyit :-)
2009. szept. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem tudom mi van veletek nemetorszagba elek.frankfurtban vettem. a baratommal összevesztem es ö tudja nekem ez a kedvenc jatekom,es ö összetörte szemetsegböl.csak ezt nem akartam le irni az elöbb.köszönöm a segitsegeteket hat a magyarok csak ilyenek.van sorszamom a cd-hez mindenfele kod.de nem vagyok vereb nem fogok nektek magyaraszkodnoi.azert mert ti ugy tötöttetek le nem biztos hogy mindenki igy tett.(plusz en nem is ertek a letötesekhez kicsomagolas stb.)elnezest a zavarasert.holnap inkabb megveszem csak azt hittem mar ma este tudok jatszani.de mindenki egy bunko.nekem nem penz a 150 euro.
2009. szept. 22. 21:32
 6/12 A kérdező kommentje:
nekem is keri a cd-t.bocsi mindenkinek hogy bunko vagyok.csak nekem miert mondjak azt hogy kamu vagyok amikor tenyleg eltört az a köcsög lemez,es nem mondana senki egy jo megoldast csak annyit mond hogy hazudok.
2009. szept. 22. 21:36
 7/12 anonim ***** válasza:
hat ezek ilyen bunkok! kar, hogy azert nem irtad ki a gepedre. telleg egy bunko a barátod. sajnos nincs megoldas, hogy pénz nélkul igy megtudd szerezni. na mindegy. amugy nem parasztsagbol irok így csak azert ,hogy jobban megértsed.
2009. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Hát nem tudom, de az eredeti CD-k vannak föltelepítve és amikor játszani akarok kéri a CD-t tegyem be, vagy nem enged be a játékba.Úgy telepítettem ahogyan folyamatában kérte. Lehet hogy másképp is lehet telepíteni, de ennyire nem értek hozzá, de szivesen tanulok, olyan embertől akinek öröm ha a tudását átadhatja másnak. Mert nem az a profi aki mindent tud, hanem az aki, másoknak átadja a tudást!!
2009. szept. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ha erre a kérdésemre ami itt fölvan töltve egy profi leírja, hogyan?? annek minden elismerésem és az írása még működik is akkor fejet hajtok előtte. :-)

"Sims2 Duplán Különleges Kiadás mellé, hogyan telepítsek, CD-nélkül?"

2009. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát kedves hozzá szóltak

1 az hogy az eredeti lemez kéri a CD (szal nem tudom h ki az akinek nem ,mert az nem eredeti)

2 az hogy a tervezők is okosak mivel ha Cd nélkül indulna már mindenkinek meg lenne és nem lenne vevő

3 az hogy hát kedves kérdező véletlenűl eltörted?véletlenül?? hogy??

2010. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!