Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PokerStars-on hogy működik ez?

PokerStars-on hogy működik ez?

Figyelt kérdés

PokerStars-on ha indulok egy Freeroll versenyen, ahol mondjuk az elso 30 játékos kap 10 dollárt, és nem vagyok benne az utolsó 30 játékosban, hanem kiesek hamarabb, de amikor kiesek akkor 15. vagyok akkor megkapom a nyereményt?

Vagy muszáj esjussak addig amig csak 30-an maradunk a versenyben?



2013. ápr. 12. 02:49
 1/3 anonim ***** válasza:
ha 15.nek esel ki, akkor benne vagy már az első 30-ban... eléggé értelmetlenül tetted fel a kérdést..
2013. ápr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 AtthysKA ***** válasza:
90%
Gondolom úgy érted, hogy pl. 100-an vagytok még, te a 15. helyen állsz épp, amikor kiesel (gondolom egy nagyobb stack elleni allinben). Ebben az esetben 100-ként végzel. Ilyenkor nem nyersz semmit, csak akkor, ha benne vagy az utolsó megmaradt 30-ban. Kiesésed után a verseny lobbyban megnézheted hanyadikként végeztél és nyertél-e valamit.
2013. ápr. 13. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jaa így már értem :) ( első vagyok) nem, akkor nem nyersz pénzt.. ha még 100-an vagytok és te 15. helyen állsz, és ki esel egy nálad több zsetonnal rendelkező játékos ellen, akkor te ugyan úgy pl 67. lettél, mintha a 47. helyről estél volna ki. Akkor kapod a nyereményt, ha azt írja, hogy pl: 5579 játékosból, 30 játszik 4 asztalon.. :)
2013. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!