Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » StarCraft 2 tippek, macro,...

StarCraft 2 tippek, macro, taktikákat mondanátok?

Figyelt kérdés
Hogyan kell macrozni, mit takar ez stb. Vagy olyan helyet ahol magyarul le írja ezeket, s vannak tutoriálok. Angol nem érdekel mert nem értem.

2013. ápr. 12. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:

na szóval:

macro: mikor egyszerre figyelsz a hadiiparodra és a termelésre


micro: amikor kevesebb/ gyengébb egységgel/egységekkel legyőzöl vagy nagy veszteséget okozol több/ erősebb egységg/egységgek ellen.

pl. egy nyilas vs. kardos.

ugye ha nyilas egyhelyben állna, és a kardos oda futna hozzá, ugyebár akkor a kardos győz. De mivel a nyilas gyorsabban is tud menni, és távolról tud lőni, ezzért úgy tud győzni hogy megáll, lő eggyet, fut, megáll, lő egyet, fut stb... és a végén nyer a nyilas. Elég primitív példa de remélhetőleg értetted :D Ha kérdésed van még:

www.starcraft2.hu

2013. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezeket az alapvető dolgokat nagyjából tudom. Kiteolásnak hívják azt amit te mondtál, legalább is WoW-ba így. A microról eddig nem halottam de most már tudom. A macro alatt úgy értettem, hogy van-e olyan mint pl a WoW-ba, hogy te íród meg, de ezek szerint nagyon nincs. Videókba egyesek úgy mozognak, hogy az hihetetlen, gondolom akkor csak a gyorsaság miatt olyanok.


Leginkább olyan dolgok érdekelnének, hogy hány drone után kell építeni refineryt vagy barackot, katonákat. Meg hány dolgozó legyen 1 főháznál.


Az oldalt köszönöm.

2013. ápr. 19. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!