Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ravaged játékról vélemény,...

Ravaged játékról vélemény, érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Ravaged-ról pár vélemény kéne, kinek ,hogy tetszett, megvennétek e, mi benne a jó, megér e 3,5USD$-t ?

2013. ápr. 12. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Nekem béta óta megvan, a videók alapján egy tutkós kis fps-nek tűnhet, de a valóság sokkal keserűbb. A járműveknek pocsék a fizikájuk, a gunplay unalmas, ronda, kevés a szerver és még kevesebb a játékos (megjelenés után 1 hétre felnéztem a szerverekre, talán 5 playert találtam össz-vissz akik játszottak vele, így van, 5 playert). Olcsó húsnak híg a leve. Inkább spórolj egy kicsit és vegyél valami jobb játékot.
2013. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm :) több helyen is utána olvastam és ugyan azt mondták mint te... inkább dishonored :D
2013. ápr. 13. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!