Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft Bukkit Szerverem...

DjRicardo kérdése:

Minecraft Bukkit Szerverem van (God-MC) Az a gond, ha egy játékos elsőnek lép fel. Se warpolni, se tpzni nem tud! Hogy oldjam meg a Táblás módszer (rákattintés Owner csoportba kerül) Help! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2. Owner csoportba aki van,tud mindent csinálni mint egy Admin! Mit tegyek?

Help! pls.



2013. ápr. 14. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jogot kéne adnod hozzá

Jogkezelő plugin: dev.bukkit.org/server-mods/permissionsex/


Egy jó szerver: MesterMC.hu

2013. ápr. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

MesterMC.-t ismerem!

Am köszi............

2013. ápr. 15. 11:59
 3/5 A kérdező kommentje:
És még azt,hogy érhtem el.Amikor egy player fellép(életében elsőnek)a szerverre egyből Owner(azaz Default) csoportba kerüljéK?
2013. ápr. 15. 13:13
 4/5 Boti466 ***** válasza:
hát én inkább két plugint ajnálok csak egy kicsit bonyolultabb de működik: groupmanager és commandsigns.
2013. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 B Bence00 válasza:

Owner azaz default? Ezt komolyan mondod? -.-

Sajnálom,de ha saját szervert akarsz,minimum ennyi angol tudással kéne rendelkezned. Owner=Tulajdonos,vagyis többet tud mint az admin.

A default,az a default,szinte semmit nem tud.

Ha sima tagot akarsz neki adni,akkor az a Builder (építészt jelent,de ennél máshogy van)

2013. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!