Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben kit...

League of Legendsben kit vegyek meg Teemot vagy Cho'gathot?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 15. 13:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
lol milyen magasröptű viták folynak errefelé :D Ettől függetlenül magasabb szinten valóban kihalnak a Teemok és ez nem véletlen. Chogi meg azért nem olyan ritka madár :) Feedelt Teemo persze late gameben is apríthat, de anélkül eléggé használhatatlan (talán supportként wardolhat) Egy Chogi meg mindig jó, akár egyetlen kill nélkül is szerves része a csapatnak. Szóval egyértelműen Chogi.
2013. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Jó hát ennyi erővel az AD carryvel is kitörölhetik ha nincs elfeedelve ..
2013. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez így van, csak az fel van feedelve :)
2013. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Dubikah ***** válasza:
Nem Máté vagyok, akivel társalogtam, annak üzenem, hogy Teemoval mindenki tud.. csak lőni kell vele ( úgylátom az AA-t nem érted) meg 2 bombával megnézem hogy viszel el egy cho‘ gathot lateban (mivel teemo és cho a téma), ja meg egy late game Teemo bomba= 0(oracle) de ezt tudhatnád.
2013. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Jah hát ha olyan idióta vagy hogy ki rakod nyílt tereple persze hogy 0 fordulópontokra kell rakni hogy lese bírja reagálni és egyből bele lépjen . Egyébként most voltam , 2500életes carry + support darts 2 lövés és full élettel jöttem el a fight után , support fut 2 lövés fekszik .. ennyi
2013. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Dubikah ***** válasza:
Hm.. ha ward van a bokorba(akár milyen ) és arra mennek oracle vel akkor b@szhatod a bombád, lasthitelni meg nem nehéz a killeket. De tudod mit? Rakd fel youtubera ahogy Teemozol és meglátjuk. Ennyi erővel én is írhatnám, hogy Jannával 1 hiteltem full tank cho‘t full stacken.:)
2013. jún. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
teemonak egy jó csapat ellen nagyon nehéz dolga van late game-ben, ugyanis team fightban előkészítés nélkül nem sokat ér, max jungle-be, a bokor elejébe tud pakolni, harc közben 2-3 gombát tud pakolni meg pár q-t nyomni, de előbb kapja a focust. Magasabb szinten nem hasznos már 5v5-ben. Cho az meg mindig jó, bár sztem nem valami élvezet vele játszani. :)
2013. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Én játszottam chow-val és jobb mint a teemo ,de nem egy nagy durranás van egy jó ultija azt annyi.

De jobb mint a teemo .

De a helyedbe gyűjtenék Xin-re pl.

2013. jún. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Dubikah ***** válasza:
Azért nem csak egy "jó ultija " van. Q betűje, ami egy knock elég jó CC-nek számít, W-je ami silence 2.5sec+ az is elég jó CC az E betűje segíti a lasthitelést, meg elég sok damaget ad az auto attackra..
2013. jún. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Kedves "Dubikah"!

Tudod mi a te bajod? Egyszer mentél teemo- val, sz*rrá vertek. Ennyi bro. Passzívjáról még szó sem volt. Lvl. 6 felett az enemy jungle-ben magad köré pakolsz 2-3 shroom-ot... Belefut, nekimegy mondjuk a kéknek, marad kb. fél élete easy-ben csapod le. Cho valóban jó, de ha teemo early-ben darál, egyszerűen OP lesz. Pont.

2013. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!